עצות משנות חיים: לוחם הימ”מ העצים את תלמידי האופק באור עקיבא

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
מכבי

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

עצות משנות חיים: לוחם הימ”מ העצים את תלמידי האופק באור עקיבא

-

מגדלור-פיד ♋

“השעה הקרובה יכולה לשנות את חייכם, את החלטותיכם ואת אושרכם”, כך פתח את הרצאתו רפ”ק אייל דביר לוחם ימ”מ לשעבר, דוקטורנט למשפטים ופעיל למען החברה, בשיחה עם תלמידי אמי”ת האופק באור עקיבא.

המפגש נערך במסגרת שיתוף פעולה שמתקיים לאורך כל שנת הלימודים בין בית הספר, בהובלת היועצת החינוכית  איריס טלסניק-גורל, ובין משטרת חדרה בהובלת תומר באייקדין, שוטר קהילתי ופעיל חברתי מוכר באזור.

התוכנית השנתית כללה סדנאות והרצאות של העצמה ומפגשים עם דמויות מעוררות השראה עבור בני הנוער, ביקורים בתחנות המשטרה והכרת פעולותיה על ידי מפגשים עם בעלי תפקידים, ימי ספורט משותפים לתלמידים ולשוטרים-  ועוד.

  • קראו גם >>
מכבי

רפ”ק אייל דביר ריתק את התלמידים כשסיפר את סיפור חייו אשר בעקבותיו אף כתב ספר. דביר שיתף בקשיים אותם חווה ונתן לתלמידים כלים להתמודדות עם קשיים ומשברים. בסוף ההרצאה עבר בין התלמידים והצוות, חיבק כל אחד וידע לומר משפט מחזק לכל מי שניגש אליו.

“ההתרגשות סביב סיפורו של רפ”ק דביר אחזה בכולם ולא הותירה עין יבשה בין התלמידים וצוות בית החינוך,, אמרו בצוות החינוכי. 

 

בתוך כך,  מחזור ראשון של הנדסאים במכללת אמי”ת האופק, אור עקיבא, סיים השבוע בהצלחה ועבר את בחינות ההסמכה בחשמל. טקס הסיום התקיים במרכז האירועים “קשת” ובמהלכו חולקו תעודות הסיום ומתנות למתגייסים.

מנהלת בית החינוך אמי”ת האופק, גב’ מרים שבתאי, הודתה לצוות המכללה, מיכאל ברנדסקי, רכז מגמת החשמל אלכס שמייב, ג’מיל עתמאנה, רות נבון והדר אריה שמבי. הסטודנטים הנרגשים הודו כי חיכו לרגע הזה במשך שנתיים וחשים הקלה רבה, נוכח ההישג המרשים: תעודת הסמכה הנדסאי חשמל.

 

בוגרי המחזור יתגייסו במהלך הקיץ וישולבו במקצועות החשמל בצבא, הצלחה משמעותית מבחינת שיתוף הפעולה עם חיל הלוגיסטיקה של צה”ל. “אתם יוצאים לדרך חדשה, בוגרת, אחראית ומלאת אתגרים. אנו מצפים לראותכם שבים אלינו עם מדים ועם הצלחות נוספות במקצוע שרכשתם”, אמרה שבתאי. 

בשנת הלימודים הבאה, תפתח במכללה גם מגמת מנהל ללימודי י”ג. ההרשמה בעיצומה.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

דילוג לתוכן