גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
בא לשכונה בחור חדש: האמן והיוצר אלון אולארצ’יק, יוצא להקת כוורת ומהמוסיקאים המוכרים בישראל, הופיע אמש בהפקה מיוחדת שנערכה לכבודו בהיכל התרבות מנשה בגן שמואל.
במופע השתתפו 74 זמרים וזמרות מלהקות המועצה ואלונה, יחד עם אולארצ’יק ולחוד, כאשר 600 צופים נהנו מערב מופק היטב ומושקע ולא הפסיקו לשיר ולרקוד לרגע אחד.