נשלח למעצר בית חשוד בהשלכת רימון לעבר עסק באור עקיבא

מספר חודשים אחרי הצתת קצבייה, נעצר אותו חשוד פעם נוספת בחשד לזריקת רימון ושוחרר מיד למעצר בית

נשלח למעצר בית חשוד בהשלכת רימון לעבר עסק באור עקיבא

מספר חודשים אחרי הצתת קצבייה, נעצר אותו חשוד פעם נוספת בחשד לזריקת רימון ושוחרר מיד למעצר בית

מגדלור-פיד ♋

כ-4 חודשים לאחר שעסק של אטליז עלה באש בשוק בלפור באור עקיבא ואב ובנו נעצרו בחשד למעשה, עצרה השבוע המשטרה תושב אור עקיבא בחשד לזריקת רימון לעבר עסק אחר. החשוד, ש”פ (39), נעצר (6.4) בחשד שהשליך חומר נפיץ לעסק ברחוב רמב”ם באור עקיבא.  הוא הובא להארכת מעצרו בבית המשפט השלום בחדרה.

ואולם, השופט יעקב גולדברג, החליט לשלוח את החשוד למעצר בית זאת לאחר שטוען המעצרים המשטרתי, רס”מ רועי מסורי, אמר כי יש יסוד סביר להניח שהחשוד עבר עבירה.

עורך דינו של החשוד, עו”ד רותם כהן, הציע חלופת מעצר בדמות מעצר בית עם אמו של החשוד ביישוב הוותיק בלב העיר. השופט קיבל את ההצעה ושחרר אותו למעצר בית עד ל-14.4 בצהריים, כשכל העת יהיה בפיקוח של אשתו ויורחק מהעסק המדובר ברחוב רמב”ם ללפחות 100 מטר ל-30 יום.

במקרה הקודם, ב-4.12, לאחר השעה 22:00 (מוצ”ש), פרצה שריפה במבנה הקצבייה ברחוב ולמקום הוזעקו צוותי כבאות ומשטרה. למבנה עצמו נגרם נזק רב. לוחמי האש הצליחו לאחר זמן מה לכבות את האש ולמנוע את התפשטותה למבנים סמוכים, כאשר פוטנציאל הנזק במקום גדול, שכן השוק בנוי מסוג של בסטות עם בריזנטים, ציליות וחומרים אחרים שעשויים להידלק במהרה.

בהמשך, פעולות חקירה מהירות שבוצעו בשטח על ידי שוטרי וחוקרי תחנת משטרת חדרה הביאו כעבור זמן קצר למעצרם של אב ובנו תושבי העיר בגילאי 39 ו-62 בחשד לביצוע ההצתה. השניים נעצרו כאמור ובתום חקירתם נכלאו אך שוחררו מאוחר יותר ממעצר לאחר שהחשד נגדם לא התחזק.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

עוד באור עקיבא

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן