פרשת הבכיר מאחת הרשויות המקומיות באזור: איך נקשר שמו של הבכיר לרצח?

פרשת הבכיר מאחת הרשויות המקומיות באזור: איך נקשר שמו של הבכיר לרצח?

-

מגדלור-פיד ♋


סמל יחידת להב 433 || צילום: אתר המשטרה

קרוב ל-19 שנים שכב תיק הרצח של ארתור רוזן במשטרת מחוז חוף בחיפה עד שבתחילת הקיץ סיפק עד המדינה בפרשת הרצח של עו”ד יורם חכם מידע חדש שהוביל את חוקרי היאחב”ל (היחידה הארצית לחקירת פשיעה חמורה ובינלאומית) לגלוש בחזרה אל התיק.

תחילת הפרשה באוקטובר 1999, אז הודיעו בני משפחת רוזן למשטרה על היעדרותו. במשטרה החלו לבצע סריקות באזור חולות אור עקיבא ושולי כביש החוף וגופתו של רוזן נמצאה מוטלת בצד הכביש. תחילה סברו במשטרה כי מדובר בתאונת “פגע וברח” אולם לאחר נתיחת הגופה במכון לרפואה משפטית באבו כביר, נמצאו שלושה קליעים בגופו. במשטרה סבורים מאז כי רוזן נרצח וגופתו הועברה לכביש במטרה לטשטש את הרצח.

מאז לא נעצרו חשודים. המידע שהעביר עד המדינה לאחרונה הוליד את מעצרו של העבריין אסי אבוטבול, שמכחיש מעורבות ברצח. לאחר חקירה יחסית סמויה של היאחב”ל לתקופה של חודש, עלה שמו של הבכיר המכהן באחת הרשויות המקומיות באזור כחשוד ברצח. הבכיר טס לחופשה בארה”ב, וכששב ארצה הופתע לגלות את בלשי המשטרה שמיהרו להוביל אותו לחקירה אינטנסיבית. “בחקירתו הכחיש החשוד כל הכרות עם כלל המעורבים והחשודים, מאבוטבול ועד לקורבן”, פירסם הכתב אבי אשכנזי בכתבה באתר “וואלה ניוז”.

עם זאת עדיין יש ערפול רב על הפרשה, וכאמור, בימים אלה מתנהלים דיונים בבית המשפט באשר למעצרו של הבכיר.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן