הותקנו מצלמות אבטחה לאורך החוף בחדרה: 2 מצלמות יצלמו את גובה הגלים בים לטובת הגולשים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הותקנו מצלמות אבטחה לאורך החוף בחדרה: 2 מצלמות יצלמו את גובה הגלים בים לטובת הגולשים

-

מגדלור-פיד ♋17 מצלמות חדשות הותקנו בחוף הים של חדרה וישמשו כלי עזר באיתור מקרי טביעה וכן שמירה על ביטחונם האישי של באי החוף.

מדובר במצלמות חדישות, אשר את התקציב להתקנתן גייס אגף החופים ממשרד הפנים. המצלמות מחוברות למערכת בקרה עם תצפיתן שעוקב אחר המתרחש, ובהמשך מתוכנן חיבורן גם למוקד העירוני.

ראש העיר צביקה גנדלמן ומפקד משטרת חדרה סנ”צ אמיר גולדשטיין צפו בהדגמה של ביצועי מצלמות האבטחה החדשות שהותקנו לאורך רצועת החוף. יחד עימם צפו בביצועי המערכת גם חבר הנהלת העיר ויו”ר דירקטוריון “נחלים” בנצי נורדמן, ומנהל אגף אכיפה וביטחון בעירייה חדרה איתן כהן.
את המצלמות התקינו חברת “נחלים” לפיתוח תיירות בחדרה ואגף החופים של העירייה, והן משמשות כלי עזר בטיחותי למצילים באיתור מקרי טביעה וכן לצורך ביטחונם האישי של באי החוף במגרשי החנייה ובשטחים הפתוחים.

צילום: דוברות עיריית חדרה

כמו כן, לפחות 2 מצלמות יחוברו בקרוב לאתר האינטרנט של “נחלים”. מצלמות אלה יופנו לכוון הים, וזאת במטרה לאפשר לגולשים להתעדכן באמצעותן בגובה הגלים ולהחליט האם לגלוש או לא.
מפקד משטרת חדרה התרשם מביצועי המערכת ובירך על שיתופי הפעולה בין העירייה והמשטרה בכל הקשור לשמירת הסדר והביטחון בעיר.
ראש העיר שיבח את התנהלות אגף החופים בניהולו של מנהל האגף חיים ג’רבי ושל חברת “נחלים” בניהולו של מנכ”ל החברה מתניה כחלון, שהוציאה לפועל את הפרויקט.
עוד הוסבר, כי לקראת עונת הרחצה הבאה יהיה בכל סוכת מציל טבלט שיהיה מחובר למערכת, ובאמצעותו יוכלו המצילים לראות בצורה ישירה את המתרחש לכל אורך החוף, או לחילופין להתמקד בנקודה שעליה יתריע התצפיתן מחדר הבקרה.
מערכת זו מתווספת לרחפן שמפעילה עיריית חדרה בחוף הים, המסייע באיתור ושמירת ביטחונם של המתרחצים בים והשוהים בחוף.

61110cookie-checkהותקנו מצלמות אבטחה לאורך החוף בחדרה: 2 מצלמות יצלמו את גובה הגלים בים לטובת הגולשים

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן