תופעת טרלן: תומר בן אבי מאור עקיבא הוא כבר מזמן תופעת רשת 🎥

הצטרפו אלינו


ארכיון כתבות

תופעת טרלן: תומר בן אבי מאור עקיבא הוא כבר מזמן תופעת רשת 🎥

-
תומר טרלן בן אבי חנוכייב, בפרק של “הצינור”, רשת 13, השבוע || צילום מסך

צלם מקצועי, מטפל בנכי צה”ל ועכשיו גם כוכב רשת: תומר בן אבי, המוכר גם בשם טרלן חנוכייב הפיץ עד היום עשרות סרטונים שהפכו ויראליים בהם הוא מגלם דמות בשם “טרלן חנוכייב” מאזרבייג’אן.

השבוע, במסגרת פרק של “הצינור” ברשת 13, התראיין תומר על ההצלחה של הדמות, היישר מהודו הרחוקה, שם ערך טיול.

קראו גם >>

“האמת שעשיתי טיול של ארבעה ימים בג’יפים בהודו, אני לא ממליץ. כל הגב שלי הלך”, השתעשע בן אבי בפתח הראיון לגיא לרר. “אני באמת טרלן, תומר בן אבי זה השם בישראל. אני מתחבר לטרלן, כי סבתא קוראת לי טרלן עד היום”. 

ואיך נולדו הסרטונים? “יש לי המון חברים שהולכים לכל מיני מסיבות ופסטיבלים, בכל בן אדם יש כמה דמויות, אני חי באמת בדמות הזו לפעמים”, הוא מציין. 

בשנים 2015-2016 השתתף בן אבי, רב סמל במילואים, בתערוכת צילומים לכבוד שבוע המילואים. “הייתי לוחם בסיירת גולני, ולאחר פציעה נאלצתי לרדת מלוחמה”, אמר אז לאתר צה”ל. “מאז אני נותן מעצמי את כל מה שאני יכול – מלהגיע תמיד למילואים ועד לעבודה עם נכי צה”ל. כשצילמתי את התמונות רציתי לשתף את הקרובים אליי ברגעים הקטנים – מנקודת המבט שלי”. 

צפו בקטע מהתכנית “הצינור” השבוע >>

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

לא יאומן: נתפס נוהג כשברכבו 10 בלוני גז במטרה לבצע הסבה פיראטית להנעה בגז [רחבי הרשת]

המשטרה גילתה כי נעשו שינויים מכניים ברכב במטרה להסב אותו להנעה בגז בכדי לחסוך בדלק. עקב חשש לסכנת חיים, הרכב הועבר לתחנת המשטרה ביחד עם הנהג והנוסע שהיה עימו

לידיעה המלאה