תופעת טרלן: תומר בן אבי מאור עקיבא הוא כבר מזמן תופעת רשת 🎥

מאת: איתי טטרו, 27.06.2019, 19:00

צלם מקצועי, מטפל בנכי צה"ל, חובב מסיבות, וכבר מעל 10,000 עוקבים לעמוד שפתח: טרלן חנוכייב הלא הוא תומר בן אבי סיפק הצצה קטנה לדמות הויראלית שיצר במסגרת פרק של "הצינור" ברשת 13

תומר טרלן בן אבי חנוכייב, בפרק של “הצינור”, רשת 13, השבוע || צילום מסך

צלם מקצועי, מטפל בנכי צה”ל ועכשיו גם כוכב רשת: תומר בן אבי, המוכר גם בשם טרלן חנוכייב הפיץ עד היום עשרות סרטונים שהפכו ויראליים בהם הוא מגלם דמות בשם “טרלן חנוכייב” מאזרבייג’אן.

השבוע, במסגרת פרק של “הצינור” ברשת 13, התראיין תומר על ההצלחה של הדמות, היישר מהודו הרחוקה, שם ערך טיול.

קראו גם >>

“האמת שעשיתי טיול של ארבעה ימים בג’יפים בהודו, אני לא ממליץ. כל הגב שלי הלך”, השתעשע בן אבי בפתח הראיון לגיא לרר. “אני באמת טרלן, תומר בן אבי זה השם בישראל. אני מתחבר לטרלן, כי סבתא קוראת לי טרלן עד היום”. 

ואיך נולדו הסרטונים? “יש לי המון חברים שהולכים לכל מיני מסיבות ופסטיבלים, בכל בן אדם יש כמה דמויות, אני חי באמת בדמות הזו לפעמים”, הוא מציין. 

בשנים 2015-2016 השתתף בן אבי, רב סמל במילואים, בתערוכת צילומים לכבוד שבוע המילואים. “הייתי לוחם בסיירת גולני, ולאחר פציעה נאלצתי לרדת מלוחמה”, אמר אז לאתר צה”ל. “מאז אני נותן מעצמי את כל מה שאני יכול – מלהגיע תמיד למילואים ועד לעבודה עם נכי צה”ל. כשצילמתי את התמונות רציתי לשתף את הקרובים אליי ברגעים הקטנים – מנקודת המבט שלי”. 

צפו בקטע מהתכנית “הצינור” השבוע >>