עמיר פרץ מ’העבודה’בכנס פוליטי גדול בפרדס חנה-כרכור: “האיחוד עם אורלי לוי הגיע מהלב”

עמיר פרץ מ’העבודה’בכנס פוליטי גדול בפרדס חנה-כרכור: “האיחוד עם אורלי לוי הגיע מהלב”

-

מגדלור-פיד ♋

ביום שלישי שעבר, ה-6.8.19 נערך בפרדס חנה כרכור, כנס מקומי של מפלגות העבודה-גשר. הכנס נערך באולם האירועים עם נוכחות של מאות תושבים מהישוב והאזור ואולם מלא מפה לפה.

בכנס נכחו חה”כ עמיר פרץ יו”ר העבודה ושר הביטחון לשעבר, הגב’ אורלי לוי אבקסיס יו”ר גשר, חברי הכנסת לשעבר רויטל סוויד ויורם מרציאנו. כמו כן, נכחו ראש המועצה הגר פרי יגור, חברי מועצה מהישוב והאזור, בין היתר, עוה”ד אביעד סיני והגב’ חיה בן צבי.

את הכנס פתח עוה”ד אביעד סיני, חבר המועצה ומזכיר הסניף אשר הקים לאחרונה פורום חברי מועצות, אשר הודה לכל המאות שהגיעו, לראש המטה מר יוסי לוי, ולצוות המוביל גדי פיכטמן, יוסי ספיר, דוד חזן ועוד רבים וטובים.

עוה”ד אביעד סיני סיפר כי מבחינתו הסיסמא שמלווה את קמפיין הבחירות הנוכחי “אנשים לפני הכל” היא העיקר וטוב שהעבודה לקחה על עצמה משימה חשובה שהיא לקרב ולאחד את הציבור הישראלי.

ראש המועצה הגר פרי יגור בירכה את המגיעים מקרוב ומרחוק וסיפרה על האתגרים של הישוב והצלחותיו. 

חה”כ עמיר פרץ סיפר כי האיחוד עם אורלי לוי הגיע מהלב ומערכים משותפים וכי העבודה – גשר היא בית פוליטי לכל ישראלי אשר תפעל להעניק כיפת ברזל חברתית ובטחונית לכל ילדה וילד בארץ.

הגב’ אורלי לוי אבקסיס, סיפרה איך החלה החברות האישית עם עמיר ועל היעדים שהציבו לצמצום פערים והבטחת בריאות, חינוך ודיור לכל.

בכנס נכחו בין היתר נציגי עמותת שומרי הבית המובילים את המאבקים הסביבתיים באזור ונציגי המאבק בשדה התעופה שצפוי לקום בחדרה, אשר העלו את הנושאים וזכו לרוח גבית מחה”כ פרץ, אשר כיהן בעבר כשר לאיכות הסביבה והבטיח כי יעמוד ויסייע לקדם נושאים חשובים אלו. 

[blog_news title=”חם באתר” style=”” count=”5″ category=”קראו-עוד” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן