נחנך “גן עמי” בזכרון יעקב לזכרו של רס”ן עמי וייס ז”ל מהמושבה

עמי נפל בעת מילוי תפקידו בשנת 2015 * בטקס צנוע ומרגש השתתפו בני המשפחה, חברים, שכנים, מפקדיו של עמי וחברים מחיל הים ואנשי המועצה

נחנך “גן עמי” בזכרון יעקב לזכרו של רס”ן עמי וייס ז”ל מהמושבה

עמי נפל בעת מילוי תפקידו בשנת 2015 * בטקס צנוע ומרגש השתתפו בני המשפחה, חברים, שכנים, מפקדיו של עמי וחברים מחיל הים ואנשי המועצה

מגדלור-פיד ♋

השבוע נחנך בזכרון יעקב “גן עמי” ע״ש רס״ן עמי וויס ז״ל ולזכרו. פינת חמד בלב המושבה (בין רחוב התות לרחוב יגאל אלון), הוקמה מתרומה נדיבה של משפחת וויס ובשיתוף עם המועצה המקומית.

בטקס צנוע ומרגש שהתקיים בתאריך מאוד סמלי – ט”ו בשבט חג האילנות – השתתפו בני המשפחה, חברים, שכנים, מפקדיו של עמי וחברים מחיל הים, ראש המועצה זיו דשא, מ.מ. ראש המועצה, מנהלת מחלקת איכות הסביבה, צוות המחלקה ותושבי המושבה.

עמי וייס ז”ל למד בבית הספר היסודי “הבונים” בקריית ביאליק עד כיתה ג’ ובבית הספר היסודי “ניל”י” בזיכרון יעקב עד כיתה ו’. בחטיבת הביניים ובתיכון למד בבית הספר “אורט השומרון” בבנימינה, במגמת אלקטרוניקה.

הוא השתוקק להצטרף לקורס חובלים ועשה כל שביכולתו להתקבל אף שנפצע בכתפו ונמנע ממנו להגיע לגיבוש הראשון שזומן אליו, לא ויתר והתייצב כשהתאפשר למועד הגיבוש הבא. ואכן, בספטמבר 2003 התגייס לקורס חובלים בחיל הים.

צילומים: מועצת זכרון יעקב ואתר יזכור

הקורס היה קשה ותובעני, אך עמי המשיך ולא נכנע עד הסיום המוצלח וקבלת התעודה והדרגות. הוא סיים את קורס החובלים במגמת אלקטרוניקה באוקטובר 2005, והמשיך את שירותו בחיל הים כקצין בשירות קבע. בהמשך עסק בתפקידים מבצעיים בחיל הים, ביצע אותם על הצד הטוב ביותר וזכה לתעודות הוקרה והצטיינות על פועלו. עמי היה בחור נמרץ, תמיד מוכן לכל פעולה ונרתם לבצע כל משימה בהתלהבות, שאיפתו הייתה להשיג את המיטב. בכל אשר עסק ועשה שאף להצטיין ולהגיע להישגים הטובים ביותר.

ב-3 בינואר 2013 נישא לרויטל. וייס נפל בעת מילוי תפקידו ב-28.11.2015. בן 31 שנים בנפלו. הוא נקבר בבית העלמין בזיכרון יעקב בחלקה הצבאית. הותיר אחריו רעייה, הורים, אח ואחות.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

נפתחה שביתת בתי החולים, גם ב”הלל יפה” בחדרה; צפו באלימות במרכז רפואי בצפון מהלילה [וידאו]

השביתה כוללת את בתי החולים הכלליים, הגריאטריים, הפסיכיאטריים והשיקומיים בכל הארץ. היום יעבדו בתי החולים במתכונת שבת וחג * השביתה תכלול את מרפאות הקהילה, לשכות הבריאות ובמשרדי הממשלה * גם הלילה: אלימות קשה במרכז הרפואי לגליל בנהריה

לידיעה המלאה

 

דילוג לתוכן