1,000 איש בילו במסיבה לא חוקית בחוף הכרמל והשאירו זוהמה ו-וונדליזם [וידאו 📹]

מסיבת חוף לא חוקית שהתקיימה בסוף השבוע בחוף הכרמל, הותירה מאחוריה חורבן, זוהמה והרס. במועצה זעמו לנוכח התמונות מהשטח: החל מהשבוע הקרוב יחלו פקחי הרשות באכיפה בהיקף מלא בכלל חופי המועצה, וינקטו במדיניות של 'אפס סובלנות' כלפי אירועים מסוג זה"

במועצה האיזורית חוף הכרמל יצאו היום בהתקפה חריגה על ציבור המבלים ששהה בחוף הבונים שבשטח המועצה בסוף השבוע – לטענתם במסיבת חוף בלתי חוקית.

"אלו הם פניו של הישראלי המכוער", כתבו במועצה בהודעה ששחררו בצהריים. "מעל 1,000 איש במסיבה שאינה חוקית, הורסים כל חלקה טובה בחוף, מפריעים לחי, לצומח ולציבור, ובעיקר משאירים אחריהם כמויות בלתי-נתפסות של פחיות ובקבוקים, רשתות צל, ריהוט ועוד. כ 10 טון אשפה מכל הסוגים פינו צוותי המועצה מהחופים בסוף השבוע האחרון.

הזוהמה שהושארה על החוף. צילום: דוברות המועצה

 

"אנו כמועצה פועלים למיצוי מלא של הדין עם מארגני המסיבה. ראש המועצה אסיף איזק פנה למשטרת ישראל שאמונה על הטיפול במפגעים מסוג זה, וביקש לכנס דיון דחוף על מנת לבחון כיצד ניתן לפעול, כל הגורמים יחד, על מנת שאירועים מסוג זה לא יישנו.

"לאחר שבשבוע שעבר אושרה מדיניות האכיפה בחופים על-ידי מליאת המועצה, החל מהשבוע הקרוב יחלו פקחי הרשות באכיפה בהיקף מלא בכלל חופי המועצה, וינקטו במדיניות של "אפס סובלנות" כלפי אירועים מסוג זה".

הקשר המיוחד שנרקם בין חייל המילואים מאור עקיבא לאביחי ברודץ, שאשתו ושלושת ילדיהם חזרו משבי חמאס [וידאו]

ברודץ, שהפך לסמל הפעילות לשחרור החטופים, סיפר כי פגש אנשים נפלאים בדרך שעבר מאז יום ה-7.10 ועד היום | אחד מאותם אנשים שפגש והפך מאז אותה שבת מקוללת לחבר של ממש הוא חייל המילואים עידו בוהדנה (24) מאור עקיבא

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן