בשיתוף המכללה האקדמית גורדון: 180 אייפדים מחולקים לוותיקי חוף הכרמל

המכללה גם תסייע בפיתוח מקצועי של צוותי ההוראה של תושבי חוף הכרמל בבתי הספר והגנים, קידום פרויקטים קהילתיים-חינוכיים והקמת מרחבי למידה חדשניים

אייפד לכל אזרח ותיק: במסגרת שיתוף הפעולה בין המועצה האזורית חוף הכרמל למכללה האקדמית גורדון לחינוך, בימים אלו יוענקו 180 אייפדים לתיקי חוף הכרמל, במטרה לקרב את הותיקים אל העולם הטכנולוגי ולאפשר להם כלים נוספים לתקשורת עכשווית. האקדמית גורדון תכשיר את הותיקים ואת צוותי המועדונים החברתיים לשימוש במגוון אפליקציות. 

בנוסף, במסגרת שיתוף הפעולה האסטרטגי שנחתם בין המועצה האזורית חוף הכרמל והאקדמית גורדון  תסייע המכללה בפיתוח מקצועי של צוותי ההוראה של תושבי חוף הכרמל בבתי הספר והגנים, קידום פרויקטים קהילתיים-חינוכיים והקמת מרחבי למידה חדשניים.

לימור הררי, ראש מחלקת חדשנות וטכנולוגיה בהוראה מציינת כי "אני נרגשת לראות כיצד מועצת חוף הכרמל חושבת באופן חדשני, יצירתי ופועלת למען האוכלוסייה הוותיקה, זיהתה את הצורך שהתקופה הזו ייצרה ומיד גייסה את המשאבים לשינוי.

"המשורר לונגפלו אמר כי ״גיל הוא הזדמנות״. המשבר הנוכחי יוצר לנו הזדמנות נהדרת ללמוד, להתחדש, להתעדכן וליהנות מהעושר שהטכנולוגיה מאפשרת לנו. אנו נכשיר את הוותיקים וצוותי ההדרכה לעבודה עם מגוון אפליקציות. ניצור אלבומי תמונות, נפיק סרטונים ואנימציות, ונכיר אפליקציות משחקיות לאימון קוגניטיבי. אין לי ספק שהוותיקים יתאהבו בטכנולוגיה זו וימצאו עוד ערוץ לשיח ומשחק עם הנכדים״.

 

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

יעקב נדלין ז"ל מאור עקיבא, מספר ימים לפני שנפל: "הגורל המר יהפוך לניצחון. ניצחון הטוב על הרע בעולם כולו"

מספר ימים לפני מותו שלח נדלין את "הצוואה" הבאה לחבריו לפלוגה: "פלוגה ב' אני רוצה שתדעו ושתאמינו בזה – אנחנו האנשים הנכונים במקום הנכון ובזמן הנכון. לא אפשוט את המדים עד שאחרון השבויים יחזור הביתה, תהיה החלטת הממשלה אשר תהיה"

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן