חגיגות ליל הסדר לדיירים הוותיקים

רבנים הגיעו לקרוא את ההגדה עם הדיירים, לשיר את שירי החג ולקיים אווירה של אחדות ומסורת. בבית האבות "עטרת רימונים" בבני ברק חגגו את סדר פסח כהלכתו עם מאכלי החג. החגיגות נסובו על שיח על חירות פיזית ונפשית ושירי החג

חגיגות ליל הסדר לדיירים הוותיקים

רבנים הגיעו לקרוא את ההגדה עם הדיירים, לשיר את שירי החג ולקיים אווירה של אחדות ומסורת. בבית האבות "עטרת רימונים" בבני ברק חגגו את סדר פסח כהלכתו עם מאכלי החג. החגיגות נסובו על שיח על חירות פיזית ונפשית ושירי החג

מגדלור-פיד ♋

ליל הסדר מהווה סמל לחירות ויציאה מעבדות לחופשי. כמדי שנה בית האבות “הבית לאזרחים וותיקים”  מרשת ביחד בקדימה התכנס  לחגיגות סדר הפסח.
מלבד שולחן הסדר החגיגי בערב החג, נהנים הדיירים מפעילויות העשרה בנושא פסח , ממוזיקה ומאווירת החג החגיגית שאופפת את כולם.
בנוסף לקראת החג הגיעו לחגוג עם הדיירים והצוות להקת ברוש, להקת פנסיונרים, שמגיעים מדי חודש לשמח את הדיירים בשירי חג וארץ ישראל הישנה.

גם בית האבות “מרכז סיעוד וותיקים” מרשת ביחד בבני ברק חגג עם דיירי הבית  ויחדיו קיימו את מצוות החג הנהוגות. סדר פסח נפתח בארוחה חג חגיגית עבור כל דיירי הבית אשר הגיעו בלבוש חגיגי,במהלכה אכלו מצות וספרו על  סיפור יציאת מצריים.

צילום: רשת ביחד

רבנים הגיעו לקרוא את ההגדה עם הדיירים, לשיר את שירי החג ולקיים אווירה של אחדות ומסורת. בבית האבות “עטרת רימונים” בבני ברק חגגו את סדר פסח כהלכתו עם מאכלי החג. החגיגות נסובו על שיח על חירות פיזית ונפשית ושירי החג.

קיום מצוות החג הינו בעל ערך עליון עבור דיירי הבתים אשר מחכים בקוצר רוח לקיום ארוחת החג,  הזדמנות נהדרת לאחד את כולם יחדיו לרגע של שמחה, אווירה טובה ואחווה. אחד הדיירים סיפר: “חג של התחדשות ושמחה, ריחות פריחת האביב ופעילות מהנה”.

רשת ביחד מפעילה מוסדות דיור לדיירים סיעודיים באזור המרכז והשרון, בתי הרשת מתאפיינים בטיפול ושירות איכותיים, צוותים מיומנים ומסורים, וסביבת מחייה מוקפדת, אסתטית, נעימה ופונקציונלית, הן בשטחים הפרטיים והן בשטחים הציבוריים. הרשת רואה בשירות לדיירי הבתים שליחות אותה יש לבצע תוך ראיית רווחתו ובריאותו של הדייר כערך ראשון במעלה. הרשת מונה חמישה בתים, המתאימים לכל קשת האוכלוסיות, ולכולם מכנה משותף של טיפול מסור ומקצועי. כמו כן, מחלקות המיועדות לתשושי נפש, דמנציה, אלצהיימר, מחלקות סיעודיות מותאמות לצרכי הדיירים, חלק מבתי הרשת מכילים שירותים ומגורים המתאימים במיוחד לציבור הדתי.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

אזור חדרה: “צפויה עליה משמעותית בקדחת הבהרות בקרב בעלי כלבים בפרט”

קדחת הבהרות (הכתמים) נגרמת על ידי חיידק הריקציה קונורי המועבר על ידי קרציית כלב. ד”ר ריאד בדראן רופא וטרינר ראשי ומנכ”ל האיגוד פירט כי ” רמת נגיעות הקרציות בריקציה בארץ משתנה באזורים השונים, לא ברור מהו המאגר הטבעי של החיידק היות ובדיקות מצביעות על חשיפה של מספר רב של סוגי בעלי-חיים, בין אלה נמנים מעלי גירה, מכרסמים, כלבים ואחרים”

לידיעה המלאה

 


דילוג לתוכן