נזכור ולא נשכח: עשרות אירועי “זיכרון בסלון” ייערכו השנה בחדרה והסביבה להנצחת השואה

נזכור ולא נשכח: עשרות אירועי “זיכרון בסלון” ייערכו השנה בחדרה והסביבה להנצחת השואה

-

מגדלור-פיד ♋

יום השואה בפתח, וכמדי שנה, מיזם “זיכרון בסלון” חוזר ומציע לציבור הרחב לציין את היום החשוב בדרך קצת אחרת, בדמות מפגש עדות אינטימי בין חברים ואורחים במרכזו יתארח שורד שואה או דור שני לניצולים אשר ישתפו את הנוכחים בסיפורם האישי.

זיכרון בסלון היא יוזמה פרטית של אנשים שהחליטו לקחת אחריות ולעשות מעשה כדי לשמור את זיכרון השואה בחיים וליצור מסורת ישראלית חדשה, אינטימית ומלאת משמעות, ליום הזיכרון לשואה ולגבורה.

בתוך קצת יותר מעשור זיכרון בסלון הפך למסורת ישראלית חדשה, עם מיליוני מארחים ומתארחים, בארץ ובעולם, שמציינים יחד את יום הזיכרון לשואה ולגבורה בסלון הבית במפגש אינטימי ומלא משמעות. זיכרון בסלון הפך מיוזמה ספונטנית לקהילה ענקית של מארחים ומתארחים. מאחורי זיכרון בסלון עומדת קהילת מתנדבים שמסייעת לחבר בין מארחים, מתארחים ומוסרי עדות ופועלת במגוון רחב של דרכים כדי להבטיח שהמסורת החדשה תימשך ותתרחב ושזיכרון השואה יישאר רלוונטי מאז ולעולם.

לרשימת אירועי זיכרון בסלון באזור חדרה והסביבה (לעוד עדכונים היכנסו לכאן):

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

השיטור העירוני בחדרה יורה על בדיקה ברחוב של אופניים וקורקינטים חשמליים

בעקבות העלייה הדרמטית בתאונות הדרכים בכלי רכב זעירים, יוצאים בעיריית חדרה וברלב”ד בקמפיין הסברה נרחב מבתי הספר ועד שלטי חוצות להגברת הבטיחות בדרכים. בנוסף, על פי העירייה, ייערכו מבצעי הסברה ואכיפה ברחובות העיר על ידי השיטור העירוני, כאשר המשטרה תוריד מהכביש רוכבי אופניים וקורקינט חשמלי ומכני וכן אופנועים. הכלים ייבדקו ע”י בוחן המשטרה ובמקביל יעברו הנהגים הסבר והדרכה קצרה על משמעות הרכיבה ודגשים על נהיגה בטוחה וזהירה במרחב העירוני.

לידיעה המלאה

 

דילוג לתוכן