אנשים 30.4 | חוף מכמורת נפתח, צעדת חדרה ה-32 ונבחרת הבלוגרים נחתה בקיסריה [וידאו]

אנשים 30.4 | חוף מכמורת נפתח, צעדת חדרה ה-32 ונבחרת הבלוגרים נחתה בקיסריה [וידאו]

-

מגדלור-פיד ♋

עמק חפר: חוף מכמורת נפתח לרחצה – עם שירותי הצלה ועזרה ראשונה. יתר מתקני החוף ייפתחו בהקדם. כזכור, העיכוב בפתיחת החוף נוצר בשל חוסר שיתוף הפעולה של הזכיין היוצא בפינוי החוף ומסירתו למועצה, כמתחייב.

בנימינה: כל הארץ דגלים דגלים….. “הנפת הדגל” מסורת של שנים בבית חינוך הנדיב בבנימינה. תלמידי כיתה ג’ יצאו עם המחנכת גלית לתלות דגלי ישראל בבתי הוותיקים במושבה בשיתוף פעולה עם מחלקת רווחה ומתנ”ס בנימינה גבעת עדה . ענת ציג רכזת גימלאים ועמירם ליוו את התלמידים בתליית הדגלים.


צעדת חדרה יצאה לדרך! צעדת חדרה ה-32 ע”ש טלי בדש יצאה בשישי (29.4) לדרך עם מאות תלמידי בתי הספר בעיר מלווים במוריהם. התלמידים לבשו חולצות “אני חדרתי” וצעדו בפארק השרון, פנינת טבע בעיר. הצעדה בארגון מחלקת הספורט באגף אתוס בשיתוף אגף החינוך ואיגוד הניווט.

קיסריה: נבחרת בלוגרים של תיירות מרחבי המדינה הגיעה לסיור בקיסריה אותו ארגנה עמותת התיירות כרמלים. לאחר טיול מרתק בנמל העתיק וסדנת ייצור זכוכית, הקבוצה השלימה את החוויה הים תיכונית במסעדה היוונית אולה קאלה בפארק התעשיה הדרומי של קיסריה, ובה זכו להנות משלל מנות מנצחות ממחוזותיה של יוון החל מסקורדליה , גירוס אותנטי, סופלקי ועוד. יאסו!

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן