מועצת בנימינה תצא לעבודות נוספות לשדרוג טיילת שוני ב-150 אלף ש”ח

מדובר בשיקום טיילת שוני לאחר קטע הטיילת שטופל על ידי קק"ל בשנה שעברה

מועצת בנימינה תצא לעבודות נוספות לשדרוג טיילת שוני ב-150 אלף ש”ח

מדובר בשיקום טיילת שוני לאחר קטע הטיילת שטופל על ידי קק"ל בשנה שעברה

מגדלור-פיד ♋

חברי מועצת בנימינה-גבעת עדה אישרו לאחרונה תוספת על סך 150 אלף שקל מקרן השבחה כתב”ר לחזות המושבות. רוב הכסף יילך לטובת ‘טיילת שוני’ בבנימינה.
“מדובר בשיקום טיילת שוני לאחר קטע הטיילת שטופל על ידי קק”ל בשנה שעברה”, מסרה מנכ”לית המועצה ניצן גרמן מחנאי. היא הוסיפה כי “ישנן תוספות שהמועצה מבקשת לבצע בקטע הדרומי יותר והקרוב יותר לבנימינה שלא נכלל בעבודות הקודמות – בטיחות, תאורה, גינון, יש את שתי הפרגולות הרקובות וצריך להחליפן. העבודות בקטע זה נעשו על ידי המועצה ויש כרגע צורך לתגבר אותן בעבודה קבלנית”.

חבר המועצה מעוז ינון טען כי “העבודות של קק”ל בוצעו אבל הביקורת על העבודות שם לא הייתה טובה. היה המון לכלוך, יש בלטות שמתנדנדות ועוד. המסירה של עבודות קק”ל למועצה לא הייתה טובה. כרגע יש צמחייה ולא ניתן לראות את הבעיות והאשפה בשטח. בעבר היו שם נפילות של תושבים וכדומה”.

ראש המועצה איתי וייסברג התייחס ואמר כי “בקטע הבעייתי הדרומי – עשינו פלסטר, אחרי שראינו שהעניין עם קק”ל מתעכב. בהמשך – המפרט המקורי של קק”ל היה על כל הטיילת. עם הזמן, התחלפו ממשלות וכדומה, והתקציב הראשוני של 800 אלף שקל – ירד ל-500 ומשהו. הבנו שנצטרך לעשות השלמות. בהתחלה כל העלות הייתה אמורה להיות מעל מיליון שקל אבל דברים כאמור השתנו”.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

עידו בן ה-27 נהרג ממכונה חלקאית בגולן: “משפחה שורשית מאוד באור עקיבא, טרגדיה ועצב גדול”

עמר, נמצא ביום שישי ללא רוח חיים בשטח חקלאי של המשפחה במועצה האזורית גולן, סמוך לטרקטור שבו נהג * על פי מה שנודע ל’מגדלור ניוז’, מדובר ככל הנראה בחלק מציוד המכני עמו עבד הצעיר שהתנתק ופגע בו בעוצמה. הדבר הוביל לפגיעה קשה ובהמשך למותו * באור עקיבא סיפרו כי המשפחה היא מוכרת ושורשית בעיר

לידיעה המלאה

 

דילוג לתוכן