אירוע החשיפה הראשון מגיע: פרדס חנה כרכור על מפת הוינטג’

מיזם חדש של העסקים המקומיים יוצא לדרך :"פרכור וינטג'- מסלול וינטג', אספנות ויד שנייה ביישוב. אירוע החשיפה יתקיים ב-12-13/5

אירוע החשיפה הראשון מגיע: פרדס חנה כרכור על מפת הוינטג’

מיזם חדש של העסקים המקומיים יוצא לדרך :"פרכור וינטג'- מסלול וינטג', אספנות ויד שנייה ביישוב. אירוע החשיפה יתקיים ב-12-13/5

מגדלור-פיד ♋

בסוף השבוע (12-13/5), יתקיים בפרדס חנה כרכור, אירוע חשיפה של המיזם החדש : “פרכור וינטג'”. מדובר באירוע של העסקים המקומיים בתחום הוינטג’, האספנות והיד השנייה שחברו יחד כדי להקים את “פרכור וינטג’, מסלול וינטג’ , אספנות ויד שנייה בפרדס חנה כרכור.

זה לא סוד שבפרדס חנה כרכור, יש סצנה תוססת , חזקה ומרגשת של וינטג’. שורה של עסקים שפועלים בהמון תחומים שמנוהלים ברובן על ידי נשים לצד אספנים ואספניות שאוהבים וינטג’ ויד שניה.


כעת יוצא לפעול מיזם, עם אתר ייעודי ומפה . מארגני האירוע מציינים כי מי שיבחר להגיע ליישוב יוכל להנות מלמעלה מ-20 עסקים שפועלים בתחום ולהנות ממסלול קניות ייחודי ועשיר  של  בגדים, תקליטים, חפצי אספנות, רהיטים ועוד. האירוע יתרחש בימי חמישי ושישי, ולצד חגיגת הקניות, יהיו גם הופעות בבתי הקפה המקומיים.

פרכור וינטג | צילום תקליטים – ארי, המאורה

אייל כגן, אחד מהיזמים של פרכור וינטג’  אומר כי: “בשנים האחרונות תופעת הוינטג’ תפסה ביתר שאת אחיזה גם בתרבות הישראלית, הן כתפיסת עולם והן כתפיסה עיצובית.  ופרדס חנה כרכור בהחלט על המפה בתחום. אנחנו בטוחים שהמסלול יהווה מוקד משיכה אמיתי לקהל מגוון שמוצא בוינטג’ ובתרבות היד השנייה, אלטרנטיבה ראויה”.

אילנה פלדה,שותפה למיזם ולהפקה מציינת כי : “שנים חלמתי שנעשה בעיירה מסלול וינטג’ כזה שבו אפשר לטייל בהמון מקומות (בתים ועסקים) כאלו. לראות, לקנות מציאות כייפיות או מה שלא צריך אבל חייבים אותו  כמו בשווקי פשפשים שכולנו אוהבים, וסוף סוף הגשמנו את החלום”. ומוסיפה בעניין הזה, דפנה גורדון, השותפה אף היא כי “יש כאן הזמנה להגיע, לא רק בסופ”ש אלא כל ימות השנה.

לכל העדכוניםחדשות פרדס חנה-כרכור

עוד בפרדס חנה-כרכור

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך


מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן