הנגד הוותיק ביותר בחטיבת המילואים 226 זכה בהצטיינות: רס”ם ערן אליהו מזכרון יעקב

הנגד הוותיק ביותר בחטיבת המילואים 226 זכה בהצטיינות: רס”ם ערן אליהו מזכרון יעקב

-

מגדלור-פיד ♋

אנחנו לא מסיימים את חגיגות העצמאות – כי תמיד יש במה להתגאות: רס״ם ערן אליהו מזכרון יעקב, זכה כמצטיין מפקד אוגדה 146. ביום שני שעבר, 02.05.22, התקיים טקס מצטייני מפקד אוגדה 146, תא”ל קובי הלר, לכבוד יום העצמאות ה-74. בין מהמצטיינים נבחר רס”ם אליהו, סגן מפקד הימ״ח של חטיבת המילואים 226, והנגד הוותיק ביותר שלה. 

ערן התגייס בנובמבר 1997 לחטיבת גבעתי, שם שירת שירות מלא, ו5 שנים לאחר שחרורו חזר לצה״ל, כנגד בחטיבה. כאמור, ערן הוא הנגד הוותיק ביותר בחטיבה, ומכיר בה הכל ואת כולם. ״אנחנו חוד החנית של האוגדה, וזה לא רק אני אומר, זה כולם. כל תרגיל, מופע, תרג״ד, זה תחושה מספקת, מיוחדת ושונה כל פעם מחדש״.


// צילום: דובר צה”ל

על ההצטיינות מספר ערן כי ההצטיינות מרגשת אותו במיוחד ״תמיד טוב לדעת שיש הערכה לעשייה שלי״. בזכות הרצינות והשליחות קיבל ערן את הצטיינות מאוגדה 146, יישר כח!

 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

עידו בן ה-37 נהרג ממכונה חלקאית בגולן: “משפחה שורשית מאוד באור עקיבא, טרגדיה ועצב גדול”

עמר, נמצא ביום שישי ללא רוח חיים בשטח חקלאי של המשפחה במועצה האזורית גולן, סמוך לטרקטור שבו נהג * על פי מה שנודע ל’מגדלור ניוז’, מדובר ככל הנראה בחלק מציוד המכני עמו עבד הצעיר שהתנתק ופגע בו בעוצמה. הדבר הוביל לפגיעה קשה ובהמשך למותו * באור עקיבא סיפרו כי המשפחה היא מוכרת ושורשית בעיר

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן