שני תושבי חדרה נעצרו באירוע הדקירה בכביש באור עקיבא בתחילת החודש – חשד לאירוע מקדים

שני תושבי חדרה, נעדרי עבר פלילי,  נעצרו בחשד למעורבות בדקירתו ופציעתו בתחילת חודש אוגוסט של תושב אור עקיבא. חקירת המשטרה נפתחה עם קבלת דיווח ביום שבת (5.8) סביבות השעה 16:00 על אירוע קטטה אלימה בכביש באור עקיבא, כשבמסגרתה שניים תקפו אדם אחר. כתוצאה מכך, הוא נפצע קל עד בינוני וטופל על ידי גורמי הרפואה.

חקירה שנפתחה בתחנת חדרה, כולל שימוש באמצעים טכנולוגיים, הביאה לשני חשודים פוטנציאליים. לאחר מספר פעולות חקירה נעצרו: ליאור **** (22) מחדרה ויבגני ***** (44) מחדרה. השניים נלקחו לחקירה והובאו ביום ראשון השבוע לבית משפט השלום בחדרה, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם בחמישה ימים. היחידה החוקרת יחסה להם עבירה של פציעה כשעבריין מזויין.

בתחילת הדיון, נציג המשטרה ציין כי "השניים תקפו אדם אחר ופצעו אותו באמצעות חפץ חד". לדבריו, החשודים קושרים את עצמם ומוסרים הסבר איך נקלעו לאותו אירוע ולטענת המשטרה גרסאותיהם אינן מסתדרות עם חומר החקירה. הם למעשה מכחישים את כי תקפו את הקורבן.

מהדיון עלה כי בידי החוקרים סרטון ממצלמת דרך אשר גם הוצג לפחות לאחד מהחשודים בחקירה. עוד עולה חשד מחקירת המשטרה כי לאירוע הקטטה, קדם ככל הנראה אירוע אחר ויתכן והוא הרקע לקטטה שהתרחשה בהמשך.

לצד צילומי מצלמת אבטחה, החוקרים גבו עדויות ממעורבים נוספים. סנגורו של אחד החשודים טען כי המתלוננים עשו שימוש בגז מדמיע, דחפו והכו. יחד עם זאת, על פי נציג המשטרה, מי מהחשודים לא התלונן על כך במשטרה. "בנקודת הזמן בה נגבו הודעות מיושבי הרכב השני, לא עלה חשד".

מהדיון של אחד החשודים עולה כי שוחרר לאחר חקירתו הראשונית, אך בהמשך נתבקש לחזור לתחנת המשטרה ונעצר.

סנגוריהם של החשודים הכחישו, כאמור, את המיוחס למרשיהם. כך או כך, בתום הדיון, השופט יעקב גולדברג, שעיין בחומרי החקירה ושמע את טיעוני הצדדים, קבע כי "קיים חשד סביר מחומר ראיות הקושר את החשודים לאירוע ונוכחותם בזירה אינה במחלוקת, אולם עוצמת הראיות לגבי החשד לפציעת אדם באמצעות דקירה אינה גבוהה ואינה מצדיקה המשך מעצרם של החשודים".

לאור קביעות אלו, השניים שוחררו למעצר בית בן ארבעה ימים, בפיקוח בני משפחותיהם, בתנאי הרחקה מהמתלוננים ובערבויות כספיות. טרם נרשמה התקדמות נוספת בחקירה.

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

צפו בתמונות: הושלם פרויקט דרך הים בפרדס חנה – כרכור עם רמזורים, צמתים, נתיבים ושביל אופניים

ציר דרך הים בפרדס חנה נחשב שנים כציר מרכזי שגבה מחיר מהתושבים והחולפים עקב צומת בעייתי בכניסה לרכבת ולרחוב הדרים * אחרי שנים של זעקות – סוף סוף הגיע הפרויקט לסיומו כולל רימזור הצמתים במקום

קרא עוד »

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן