גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
צוותי הכיבוי של תחנת חדרה פעלו כעת בשריפה בבית מגורים בעין שמר. הצוותים בפיקודו של להב משנה נתי בר און זיהו בעירה בקומה השנייה, עצרו את התפשטות האש לשאר חלקי המבנה וביצעו אוורור לעשן הרב שהצטבר בקומה השנייה. נסיבות הדליקה נחקרות ע”י חוקר דליקות.