מאור עקיבא לוותיקן: פבל איליזרוב נפגש עם האפיפיור לקידום הסובלנות הדתית בעולם

מאור עקיבא לוותיקן: פבל איליזרוב נפגש עם האפיפיור לקידום הסובלנות הדתית בעולם

-

מגדלור-פיד ♋פגש את האפיפיור מקרוב – והעניק לו את הספר ההיסטורי בנושא היהודים ההרריים: פבל איליזרוב מאור עקיבא, יו”ר ההתאחדות יהודי קווקז בישראל וסגן ראש הקונגרס העולמי הממונה על ענייני ישראל, משתתף בימים האחרונים במסגרת משלחת בראשות ראש הקונגרס העולמי אקיף גיללוב, למפגש בוותיקן עם האפיפיור פרנצ’יסקוס.

במסגרת הפעילות של הקונגרס העולמי של היהודים ההרריים (יהודי קווקז), עסק המפגש במנהיגות העולמית של העדה. איליזרוב ייצג את ישראל, וגיללוב העניק לאפיפיור את הספר ההיסטורי “יהודים הרריים”.

איליזרוב עם האפיפיור פרנצ’יסקוס. בתמונה למטה: חברי המשלחת || הצילומים באדיבות פבל איליזרוב

“פנינו לאפיפיור במטרה ליצור פורום עולמי של כל הדתות בוותיקן, בכדי לתרום לסובלנות בין הדתות ולקדם שיח בעניין השלום בעולם”, ציין איליזרוב בשיחה עם מגדלור ניוז. האפיפיור בירך על היוזמה והדגיש כי אסור שהאירועים ההיסטוריים בהם השואה יחזרו ויש לעשות הכל בכדי למנוע את תופעות האנטישמיות בעולם. “נוצרי קתולי לא יכול להיות אנטישמי, לכן אעשה הכל בכדי לקדם את היוזמה”, אמר פרנצ’יסקוס לחברי המשלחת.

212120cookie-checkמאור עקיבא לוותיקן: פבל איליזרוב נפגש עם האפיפיור לקידום הסובלנות הדתית בעולם

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות