נטע קוסובסקי, מנהלת בית ספר חלקאי פרדס חנה-כרכור – פורשת מתפקידה

ד"ר נטע קוסובסקי, ‏מנהלת אורט חקלאי פרדס חנה ‏-‏כרכור, הודיעה השבוע להורים על פרישתה מהתפקיד לאחר כ-9 שנים. ‏ קוסובסקי תישאר בתפקידה ‏בחודשים הקרובים ואף תכין את בית ‏הספר לקראת שנת הלימודים הבאה. ‏בהודעה ששולחה להורי בית הספר כתבה: "תשע שנים ‏חלפו להן. שנים בהם זכיתי להכיר חברים ‏יקרים, שנים שול למידה, העמקה ויצירה. ‏אפשרתם לי לצמוח, לגדול ולהתפתח ‏וצל כך אני מודה לכם מקרב ליבי.

“לאחר ‏תשע שנים אינטנסיביות וברוכות של ‏ניהול, ולאחר החלטה, הגיע הזמן שלי ‏לסיים את החלק הזה בחיי ולהיפרד ‏מתפקיד הניהול בחקלאי. זכיתי בתפקיד ‏מרתק ומאתגר ובשותפים רבים לתפקיד ‏שהיו מקצועיים, סקרנים ופעילים. זכיתי ‏לשיתופי פעולה ולמדתי כמה חשובה ‏שותפות. היא אינה מובנת מאליה. זכיתי ‏לאתגר ביצירת שפה שש שנתית. מודה ‏אני בכל יום על הזכות שניתנה לי להוביל אנשים – תלמידים וצוות במקום המיוחד ‏הזה”.

חבר המועצה אביעד סיני כתב על החלטתה: “הצטערתי לשמוע על החלטתה של נטע מנהלת בית הספר החקלאי לעזוב את בית הספר החשוב והמשמעותי ביותר לכולנו. כהורה אשר ביתו לומדת בבית הספר ובנו מתחיל ללמוד בו בשנה הבאה, האינטרקציה שלי עם נטע היתה חיובית וטובה וכמובן שאני מאחל לההצלחה רבה בכל מקום אליו תלך. נטע ראויה לכל תודה על פועלה החשוב למען כולנו.

ד”ר נטע קוסובסקי | צילום: מועצת פרדס חנה-כרכור

“לצד זאת, מבחינת הישוב, בית הספר היקר לכולנו והמערכת כולה הנ”ל ממש לא מקדם את הדברים ולצערי הרב איננו בשורה טובה. נטע, היא המנהלת השנייה במספר שעוזבת את בית הספר בקדנציה הזו ואחת מיני רבים שעזבו את המערכת בשנים האחרונות. כפי שאמרתי לא אחת, חיזוק מנהלי המערכת הציבורית בפרט בנושא חינוך הוא מפתח משמעותי להצלחת הישוב והמערכת העירונית.

“כמי שעבד בעיריית חדרה, חוויתי מבפנים המשמעות הדרמטית של מנהלים מנוסים, מכירים ומוכרים במערכת, המודעים לאתגרים ולדרכי הפתרון. לצערי הרב, רבים וטובים עזבו מאז תחילת הקדנציה בשל שלל סיבות מרביתן קשורות באופן ניהול המועצה. אינני מתכוון להשלים עם כך ואסור לקבל שכך נפספס את ההון האנושי שתפקידו להוביל ולהביא את כולנו לעתיד משמעותי. צריך בדחיפות לכנס את וועדת החינוך ולקדם תוכנית משמעותית לחיזוק החקלאי ומנהליו ובכוונתי לפעול בכל האמצעים העומדים לרשותי על מנת להבטיח שלא תימשך המגמה הזו ויחד עם העובדים והמנהלים הבכירים במועצה נפתח ונקדם את הישוב. ילדי פרדס חנה כרכור עם פוטנציאל אדיר ומובילים וצריכים להוביל את האזור והמדינה. על כולנו מוטלת החובה לאפשר להם להצליח ולשגשג”.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן