נהג חשוד שפגע בשני צעירים והרג אותם ליד עמק חפר, גנב משאית ונמלט מהמקום

חובשים שהגיעו לתאונה סיפרו: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד. הרכב פגע במעקה הבטיחות של גשר הולכי הרגל ונלכד בינו לבין החומה והאופנוע שהיה מפורק היה על המדרכה בסמוך" | בהמשך נודע: הנהג החשוד כפוגע ניסה לגנוב משאית ולהימלט

המשטרה עצרה (6.10.23) תושב נתניה בשנות ה-30 לחייו החשוד בדריסה למוות של רוכב האופנוע והולך הרגל בתאונה בכביש החוף, סמוך ליישוב אודים שליד עמק חפר. לפי החשד, לאחר התאונה הוא גנב משאית מנהג שעצר במקום כדי לסייע, נמלט לביתו – ונעצר על ידי המשטרה, שאיתרה אותו לפי מספר הרכב שנטש בזירה.

מהתאונה הקטלנית ליד אודים | דוברות מד"א

בשעה 08:18 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב שרון על תאונת דרכים עם מעורבות רכב ואופנוע בכביש 2 לצפון סמוך לכניסה למושב אודים. מדובר בתאונת דרכים עם מעורבות רכב, אופנוע והולך רגל. פראמדיקים של מד"א קבעו את מותם של רוכב האופנוע והולך הרגל, גברים כבני 30.

חובש רפואת חירום במד"א דניאל שבע סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד. הרכב פגע במעקה הבטיחות של גשר הולכי הרגל ונלכד בינו לבין החומה והאופנוע שהיה מפורק היה על המדרכה בסמוך. 2 הפצועים, הולך רגל ורוכב האופנוע, גברים כבני 30 שכבו על העליה לגשר הולכי הרגל כשהם מחוסרי הכרה וסובלים מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הם ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותם."

comment image

אליעזר אלישיוב ורפאל שרוני חובשים באיחוד הצלה סיפרו: "שני הנפגעים שכבו על העליה לגשר הולכי רגל, עוברי אורח סיפרו לנו שהם נפגעו מרכב פרטי בעת שעמדו בצד הכביש. למרבה הצער מותם נקבע במקום האירוע עקב הפציעות הקשות מהן סבלו".

מהמשטרה נמסר: "שוטרי מחוז מרכז הצליחו לעצור כעת בנתניה בתום סריקות, תושב העיר החשוד שדרס למוות רוכב אופנוע והולך רגל ונמלט מהמקום במשאית שגנב מזירת התאונה שוטרי תחנת שדות ונתניה ובוחני התנועה של מרחב שרון סיימו כעת סריקות מואצות אחר נהג רכב החשוד שדרס למוות הולך רגל ורוכב אופנוע סמוך לצומת אודים בשרון, ולאחר מכן גנב מנהג משאית שעצר במקום על מנת לסייע לנפגעים בתאונה, את רכבו, כאמור עד לאיתור המשאית נטושה ואת החשוד במהלך ניסיון ההימלטות.

"על פי גורמי רפואה, נקבע במקום מותם של הולך הרגל ורוכב האופנוע -2 גברים שזהותם טרם ידועה. השוטרים עצרו את החשוד – תושב נתניה בשנות ה 30 לחייו, שנלקח לחקירה בתחנה, בסיומה ייכלא. בוחני התנועה של משטרת ישראל בזירה אוספים ממצאים ועדויות, לבחינת הנסיבות".

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן