מורים ותלמידים פצועים בקטטה בתיכון ‘חקלאי’ פרדס חנה-כרכור [וידאו]

אירוע חריג בבית הספר: מורים ותלמידים נפצעו בקטטה בין מספר מעורבים שפרצה בתיכון ‘אורט חקלאי’ בפרדס חנה-כרכור (16.6). אחד המורים התפנה לבית חולים ‘הלל יפה’ בחדרה. הדיווחים הראשונים עד הקטטה החלו להגיע סביבות השעה 13:30 בצהריים.

מהמשטרה נמסר כי “בצהריים התקבל דיווח על קטטה שפרצה בין מספר מעורבים בתוך בית ספר תיכון חקלאי בפרדס חנה, במהלכה, על פי החשד, הותקפו מספר מורים על ידי הורה של אחד התלמידים שבנו היה מעורב קודם לכן בקטטה בין תלמידים. כתוצאה מכך נזקק אחד המורים לטיפול רפואי והוא התפנה עצמאית לבית החולים (במצב קל), ובנוסף – אחד התלמידים נפצע גם הוא באורח קל (על פי גורמי רפואה).
כוחות משטרה שהגיעו למקום החלו בבירור נסיבות וגביית עדויות במסגרת החקירה שנפתחה”.

קראו גם >>

מהמועצה נמסר בתגובה: “בשעת הצהרים אירע אירוע אלימות חריג וחמור בביה”ס, במהלכו הותקף איש צוות חינוך בראשו ופונה באמבולנס לביה”ח הלל יפה בליווי ראש המועצה, הגר פרי יגור, אשר הגיעה למקום תוך דקות. אנו רואים בחומרה רבה כל אירוע אלימות ולא נסבול כל פגיעה בצוותי החינוך שלנו! צוות בית הספר בשיתוף פעולה עם אגף החינוך של המועצה, פיקוח משרד החינוך – מחוז חיפה, רשת אורט ומשטרת ישראל מטפלים ומתחקרים בשעה זו את האירוע”.

הלימודים ביום ראשון יושבתו לשעתיים, תלונה במשטרה נגד ההורה ותלמידים

ראש המועצה, הגר פרי יגור, אמרה לאחר האירוע כי ביום ראשון יושבתו שעתיים ראשונות בכל בית הספר החקלאי, הלימודים יחלו בשעה 10:00, בהחלטה משותפת עם הנהלת ביה”ס והנהגת ההורים. עוד נודע כי התלמיד המעורב מושעה עד להודעה חדשה וכי התלמידים המעורבים יטופלו משמעתית וחינוכית.  כנגד ההורה ויתר המעורבים הוגשה תלונה במשטרה. בנוסף, טקס סיום כיתה ט’ בביה”ס החקלאי שתוכנן להיום, יידחה עפ”י החלטת הנהלת ביה”ס והצוות החינוכי”.

פרי יגור: “מיד עם קבלת הדיווח על התקהלות אלימה הגעתי לביה”ס ומשם ליוויתי באמבולנס את איש הצוות החינוכי אשר הותקף ע”י הורה לתלמיד שהיה שותף לקטטה. אני מגנה בתוקף כל אירוע אלימות! קדם לאירוע זה, אירוע חמור נוסף היום בבניין המועצה, כאשר תושב תקף עובדת מועצה בכירה. אירועי אלימות כנגד עובדי ומשרתי ציבור, מורים וצוותי חינוך, צוותי רפואה… הם המשך למגמה קשה שעוטפת את מדינת ישראל בתקופה האחרונה, בה אנו מדווחים ונחשפים למקרי אלימות כל יום. זה נורא וזה חייב להיפסק!!

“אנחנו ביישוב שלנו נפעל ביד קשה, עד למיגור התופעה! לא ניתן לכל אלימות מכל סוג שהוא להרים את ראש. בשעה זו כלל גורמי המקצוע במועצה ומשרד החינוך, צוות בית הספר, רשת אורט ומשטרת ישראל כמובן מטפלים ומתחקרים את האירוע החמור. לפני שעה קלה יצאתי מביה”ח הלל יפה, לאחר ששוחרר המורה לביתו. הכאב הנפשי שבפגיעה כזו, הוא לאין שיעור כבד מהפגיעה הפיזית. אני מבקשת מכאן לשלוח לו ולשני המורים הנוספים שהותקפו חיבוק גדול מכולנו.

“עצוב לי, באופן אישי, שעבודה חינוכית נפלאה שמתקיימת בביה”ס ושם ביה”ס שאנחנו עובדים כל כך קשה כדי להחזיר את תפארתו, נפגעת קשות ע”י מי שלוקח לעצמו חירות ופועל באלימות. אנו נעשה הכל כדי לרומם את העשייה הטובה ולא ניתן לאלימות להרים ראש בקרבנו”.

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן