החשש מפעילות חבלנית עוינת: הדרישה של סגן ראש עיריית אור עקיבא ממפקד תחנת חדרה

"הדרישה היא לגיטימית. ערים סביבנו מקבלות את עזרת המשטרה שראתה את מערך ההתנדבות שהקמנו ואולי חשבה שזה מספיק. התוספת שאני דורש ממשטרת ישראל היא כמובן בנוסף למערך המתנדבים", מציין היום גדילוב

סגן ראש עיריית אור עקיבא ארקדי גדילוב שיגר היום (חמישי, 19.10) למפקד תחנת חדרה הנכנס, סגן ניצב עמית פולק, ודרש ממנו להציב מחסומים בכניסות לאור עקיבא, בדומה לרשויות מקומיות בגזרת חדרה בהן הוצבו מחסומים בימים האחרונים.

"אנו עוברים תקופה קשה", מציין גדילוב. "בין כל התמונות, הסיפורים האישיים והכאב הגדול ישנו גם חשש מאוד גדול לביטחון האישי שלנו. כאדם, כאבא, כתושב המדינה והעיר הזו, לא יכולתי להשאר שאנן לחשש ולחוסר הביטחון שקיים, ומתוך כך נולדה הפעילות והמעורבות שלי בתחום הביטחון, שכוללת את הקמת מערך המתנדבים האזרחיים שלנו בשיתוף השיטור העירוני והמשמר השכונתי.

המכתב ששלח גדילוב למפקד תחנת חדרה

"קיבלתי מאות של שיחות שמביעות חשש ופחד ולכן אני משתף אתכם שפניתי למשטרת ישראל בדרישה להצבת מחסומים משטרתיים בכניסות לעיר. הדרישה היא לגיטימית. ערים סביבנו מקבלות את עזרת המשטרה שראתה את מערך ההתנדבות שהקמנו ואולי חשבה שזה מספיק. התוספת שאני דורש ממשטרת ישראל היא כמובן בנוסף למערך המתנדבים המדהים שלנו. אנשים שעוזבים משפחות ויוצאים כל לילה לשמור ולהגן תוך סיכון עצמי, רוח התנדבות ואחדות גדולה. אני רואה אותם, אני נמצא איתם וזו הזדמנות לומר להם תודה גדולה!

"קיימות כיום שלוש קבוצות ביטחון בוואטספ, בהן אנו מפרסמים מידע מיידי מהשטח ובזמן אמת ובפעילויות השונות בתחום הביטחון בעיר. כמו כן, מפרסמים עדכונים מיוחדים והנחיות שוטפות של כוחות הביטחון ועיריית אור עקיבא. יש לנו מטרה אחת. ואנו נמשיך ונפעל בכל האמצעים הנדרשים כדי לספק אותה והיא – ביטחון ביטחון ביטחון".

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

נחשפות התקלות הגדולות בתוכנית המסדרון האקולוגי ברמת הנדיב

לאחר שנים של דיונים ואי הסכמות, הופקדה לאחרונה להתנגדויות תוכנית למסדרון אקולוגי המחבר בין רמת הנדיב במערב לבקעת הנדיב במזרח | המועמד לראשות מועצת בנימינה, גיל חנניה: אנחנו לגמרי בעד המסדרון האקולוגי שהוא בעל חשיבות סביבתית ונופית גבוהה, אבל לא על ידי גריעת שטחים שהם העתודה הכלכלית של המושבות"

קרא עוד »

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן