אישום חמור: 2 תושבי חדרה גנבו חציר ומכולות משטחים חקלאיים [וידאו]

כתבי אישום חמורים הוגשו נגד 2 תושבי חדרה שביצעו גניבות ערימות חציר, ומכולות לפינוי פסולות משטחים חקלאיים

בחודשים האחרונים, התנהלה חקירה ביחידה המרכזית של מג”ב חוף על פי מידע שהתקבל אודות 2 חשודים שביצעו גניבות של חציר ומכולות לפינוי פסולת ממספר שטחים חקלאיים במחוז חוף.

לאחר חקירה מאומצת, בתאריך ה- 3.6.2022 נעצרו “על חם” 2 חשודים מרכזיים בחווה שברשותם, בה נתפס רכוש שנגנב זמן קצר קודם לכן. בזמן הפשיטה של הבלשים על החווה, אחד החשודים ניסה להימלט ונעצר בתום מרדף רגלי.

בתחילת החודש, הוגשו נגד החשודים כתבי אישום חמורים בגין גניבה, וגניבת תוצר עבודה. 2 החשודים תושבי חדרה, ישהו במעצר בית עד תום ההליכים.

.

במקרה אחר, המשטרה עצרה בסוף יוני גבר בן 29 מחדרה, בחשד שתקף את אשתו בשעת צהריים, משך בשערה, דחף אותה על המיטה וניסה לחנוק אותה עם כבל של מטען טלפון סלולרי וגרם לה לחבלות. הוא הובא להארכת מעצר יממה לאחר מכן.

במקרה נוסף, שוטרי תחנת זכרון יעקב פשטו על מסיבת טבע לא חוקית שהתקיימה בסמוך למחלף אליקים, זאת בניגוד לחוק וללא רשיון. ב-23.6 נעצר תושב פרדס חנה, בחשד להצתת מרפסת ביתה של גרושתו יומיים קודם לכן בדירתה בזכרון יעקב.

ב-13.6 דיווחנו כי תושב פרדס חנה שלח הודעות מאיימות לבת זוגו לשעבר. כתב אישום הוגש לאחרונה לבית משפט השלום בחדרה נגד אודי ג’, תושב פרדס חנה-כרכור כבן 40. זאת לאחר שעל פי החשד איים על זוגתו לשעבר וכן הפר צו הגנה שניתן על מנת להגן עליה.

ב-19.6 פרסמנו כי עבריין מורשע מאור עקיבא מואשם במספר מקרי פריצה וגניבה מרכב. כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים הוגשו לאחרונה לבית משפט השלום בחדרה נגד שרון א’ (36) תושב אור עקיבא, בגין מספר אירועים בהם הוא חשוד בפריצה וגניבה מרכב, שימוש באמצעי תשלום בכוונה להונות והחזקת סכין שלא כדין.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן