Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

חוסם פרסומות בנייד שלך מופעל!

גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock

דגל טורקיה הונף בפרדיס, אזרחים שחלפו במקום זעמו וטענו להתססה: “הזדהות וגיבוי לחמאס”

דגל שנתלה על בניין בכפר, עורר את זעמם של תושבים שטענו שלא זו התקופה לתלות אותו | המועמד לראשות מועצת זכרון יעקב אלי אבוטבול שוחח עם ראש מועצת פרדיס יונס מרעי, שיחה שלאחריה הוסר הדגל

דגל טורקיה שהונף על בניין בפרדיס ונצפה מזכרון יעקב ומכביש 4, עורר היום תסיסה וכעס לנוכח הימים המתוחים והקשים שעוברים על ישראל נוכח מתקפת הפתע של חמאס על ישראל, התפרצותה של מלחמת “חרבות ברזל”, ואמירותיו האחרונות של נשיא טורקיה, רג’יפ טאיפ ארדואן. 

“יש פה הזדהות עם האויב, הזדהות ולגיטימציה למעשי חמאס הנפשעים”, אמר תושב אזור זכרון יעקב שראה את הדגל הטורקי בכפר שליד המושבה. “דגל טורקיה בימים אלה נתפס כאיום ובטח ירתיע יהודים להיכנס לפראדיס, כי הם לא יודעים את ההקשר. גם ככה קיימת חשדנות ופחד לצערנו”, ציינה תושבת אחרת.

טורקיה אומנם גינתה את הטבח אותו ביצע חמאס באזרחי ישראל, אך נשיא טורקיה ארדואן כינה השבוע את ארגון הטרור כארגון של “לוחמי חופש”. הוא גם מתח ביקורת על תמיכתן הבלתי מותנית של כמה מדינות מערביות בירושלים, וגרר תגובות חריפות מאיטליה ומישראל.

המועמד לראשות מועצת זכרון יעקב אלי אבוטבול, עשה היום מעשה כאשר שוחח עם איימן מרעי, ראש מועצת פרדיס. “אני מכיר אותו לא מעט שנים בנוגע לפניות רבות שנעשו אלי בעיקר בעניין ההגברה המשמעותית של עוצמות הקול של המואזין שלטענת התושבים הרבים שפנו אלי מגבעת עדן ווילות בחורש הוגברו בשבוע האחרון ופוגעים מאוד באיכות חייהם”, כתב אבוטבול בחשבון הפייסבוק שלו.

“פניתי אליו גם בנוגע לדגל הגדול של טורקיה שנתלה על ציר כביש 4 , שמייצר ללא מעט תושבים תחושה מאוד מטרידה וזאת לאור העמדה של ארדואן המכנה אותנו כטרוריסטים ואת הזדים הארורים , החמאסניקים בני העוולה כלוחמי חופש גיבורים. ברור לי שמבחינה חוקית אין הרבה מה לעשות, על פי החוק ניתן לתלות דגלים של טורקיה רק הסברתי לאיימן שבתקופה הזו סף הרגישות מאוד גבוה וזה יהיה נכון אם יוכל לסייע בהסרתו של הדגל הגדול”.

דגל טורקיה על בניין בפרדיס – שהוסר לאחר מכן. צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של אלי אבוטבול

הוא הוסיף: “שוחחנו על החשיבות של השכנות הטובה שמסייעת מאוד לשקט הנחוץ לכולנו . איימן הבטיח לטפל בשני הנושאים והודיתי לו מאוד. שיהיה לכולנו שבוע שקט , מחזק ומאחד ונתפלל לשלומם של חיילי צה״ל וכוחות הבטחון הנמצאים ברגעים אלו בלחימה למען עם ישראל”, כתב אבוטבול.

בהמשך פרסם אבוטבול עדכון וציין כי ראש מועצת פרדיס הנחה להסיר את הדגל בתקופה זו. “איימן מרעי , הוא חייג אלי כעת ובישר לי שהצליח לשכנע את בעל המבנה להסיר את הדגל הגדול של טורקיה שהפריע לרבים מאוד מתושבי זכרון יעקב ומהנוסעים על כביש 4. כמו כן נשלח אלי צילום של המבנה מהשעה האחרונה לאחר הסרת הדגל. אני שמח מאוד על כך שפנייתי נענתה על ידו ושהובנה הרגישות שלנו בעניין זה . אשמח שגם בעניין המואזין הוא יצליח להשפיע ואני משוכנע שאכן כך יהיה”.

מה אתם חושבים?

עקוב
Notify of
guest
2 .
Inline Feedbacks
View all comments
שני
שני
30/10/2023 15:00

מחריד לטפל בכל הכוח מי שחא מתאים לו שיעוף מפה…

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ”ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן