עץ המשאלות לחיילים ולשבויים: המיזם שמחמם את הלב בבנימינה

המיזם של משפחת ניני מבנימינה ממשיך להתחדש - עם כפפות צהובות בתקווה להשבת כל החטופים | בתחילת החודש, המשפחה הוציאה לחצר ביתה הפונה לרחוב, שולחן ובו נרות, פתקים, עטים, דגלי ישראל קטנים המפוזרים בכל פינה ומקשטים את הגינה, כשהעוברים והשבים יכולים לכתוב ברכה, הקדשה, תפילה או תקווה

זה התחיל בתחילת נובמבר וכעת – עץ המשאלות והתקוות בבנימינה מקווה שכל החטופים בעזה ישובו לבתיהם. העוברים והשבים בדרך העצמאות בבנימינה, לבאים מכיוון רחוב ימי בנימינה, ודאי שמו לב לעץ שכולו תקווה, עטוף ברכות, דגלי ישראל, נרות ותקווה, וכעת הוא צבוע צהוב, עם כפפות צהובות הקוראות להחזרת כל החטופים. 

מדובר במיזם של משפחת ניני מבנימינה. בת המשפחה, אילנית בארי, כתבה השבוע כי "עץ המשאלות והתקוות קיבל המון מחמאות. 240 שקיות מתנה וסרט סאטן ניתלו על העץ, לכל חטוף שקית, אלפי ברכות ניכתבו, מאות נרות דלקו. המונים עצרו, צילמו, שיתפו ברשתות, היה בערוץ החדשות 12. כולם התפללו. הגשם הגיע ושטף איתו את המשאלות והברכות
כולי תקווה שהיום חלק מהמשאלות יתגשמו וניראה חלק מהילדים והאמהות בבית.

"העץ החדש מלא בכפפות – מיצג מרהיב ומרגש. כמו שכתבתי על שלט צהוב, לא נרים ידיים עד שכולם יחזרו. נמשיך להתפלל, נמשיך להאמין, נמשיך להיות אופטימיים. ורק התקווה תנצחמי כמוני יודעת ….כשיש תקווה יש הכל. מחכים לכם כולנו".

כאמור, בתחילתו של המיזם הוציאה משפחת ניני לחצר ביתה הפונה לרחוב, שולחן ובו נרות, פתקים, עטים, דגלי ישראל קטנים המפוזרים בכל פינה ומקשטים את הגינה, כשהעוברים והשבים יכולים לכתוב ברכה, הקדשה, תפילה או תקווה למען שלומם של חיילי צה"ל והשבתם הביתה במהרה של החטופים והשבויים ברצועת עזה.

היא הוסיפה: "בזמן האחרון אני משתדלת לעשות מה שאני יכולה, לעצב אין לו סוף", כותבת אילנית בארי. "אז בנתיים אני מזמינה את מי שרוצה לכתוב ברכה להחזרת החטופים הביתה מחכים לכם לכתוב ברכה לחיילים שלנו ששומרים עלינו. מוזמנים לבית משפחת ניני בבנימינה להיות חלק מהיופי הזה. רק ביחד ננצח. עץ המשאלות והתקוות".

ביום שישי ובסוף השבוע חלפו במקום מתעניינים – ילדים, בני נוער ומבוגרים, שעצרו וכתבו, הדליקו נר וקיוו, התפללו לבשורות טובות.

צילומים: אילנית בארי, איתי טטרו

עדכון ראשון: 5.11.2023

עקוב
Notify of
guest
1 .
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymous
Anonymous
01/12/2023 19:05

אחד המייזמים הפרטיים היפים והמושקעים. מחמם את הלב…

קידום אתרים בדרך נכונה

למרות כל הניסיונות שלכם בזמן האחרון, האתר שלכם עדיין תקוע מאחור? עוד ועוד אנשים מספרים לכם כיצד הם הצליחו לקדם את האתר שלכם, אך בפועל, אצלכם זה לא קורה? אתם

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן