שוטרי תחנת זכרון יעקב עצרו לפני זמן קצר 2 תושבי ג’סר א זרקא בחשד למעורבות באירוע דקירה בפרדס חנה.
שוטרי התחנה הוזעקו למרכז מסחרי במושבה בעקבות דיווח על פצוע דקירה במקום ועצרו שני חשודים, תושבי ג’סר א-זרקא בשנות ה-20 לחייהם, בחשד למעורבותם באירוע. מהמקום פונה פצוע במצב קל להמשך טיפול רפואי
מחקירה ראשונית עולה כי הרקע לאירוע הינו סיכסוך פלילי בין עמיתים לעבודה במקום, כולם תושבי ג’סר א-זרקא.
![](https://i0.wp.com/www.migdalor-news.co.il/wp-content/uploads/2022/05/משטרה-כללי-צילום-אתר-משטרת-ישראל-דוברות-המשטרה.jpg?resize=628%2C471&ssl=1)
קצת לפני השעה 15:00 התקבל דיווח ראשוני על אירוע אלימות בתוך מסעדה בפרדס חנה-כרכור. על פי דיווחים מהמקום, במקום התפתח ריב בין עובדים במסעדה. ממועצת פרדס חנה-כרכור נמסר: “מעדכנים כי אירוע ברחוב המייסדים הינו סכסוך עסקי ואין חשד לאירוע פח”ע. המשטרה בשטח ומטפלת באירוע”.