התחבורה הציבורית בשכונת אור ים באור עקיבא | פורסמה תדירות האוטובוסים של קו 12

לאחר שהמתינו זמן רב לתוספת של תחבורה ציבורית , בשורה לתושבי שכונת אור ים באור עקיבא: ראש העיר אלי אנקונינה הודיע בסוף השבוע האחרון כי סיכם עם משרד התחבורה על פיתוח קווי תחבורה נוספים שיקיפו את השכונה החדשה אור ים.

"תושבי השכונה ייהנו מתחבורה ציבורית שוטפת", מסר אנקונינה. "ביקשתי ואני פועל לבחינה מחדש של קווי התחבורה כך שיקיפו את כל העיר וכל השכונות. מטרתי היא להבטיח שלכל תושב יתאפשר לנוע בקלות ונוחות בין כל שכונות העיר וכן החוצה מהעיר".

אור ים אוכלסה לראשונה כבר לפני כ-3 שנים, אך עד כה, גם עקב הימצאותה בבנייה מאסיבית, לא עברה בה תחבורה ציבורית מסודרת והבשורה החדשה מגיעה לאחר מאמצים לא קטנים ועל אף ימי הלחימה שמעכבים נושאים רבים.

עם התאכלסות השכונה בקצב גבוה יותר, פנתה עיריית אור עקיבא מספר פעמים אל גורמי התחבורה על מנת לקדם את הנושא, וכאמור, כעת המאמצים נושאים פרי. כך, החל מתחילת חודש דצמבר צפי קו 12 לעבור גם בהמשכו של דוד המלך, הרחוב הראשי של השכונה, בהמשך של רחוב דוד המלך העובר בשכונת אורות.

מדובר בכ-5 תחנות אוטובוס שיפעלו בשכונה, לאורך הציר הראשי, שד' דוד המלך, בהן יפעלו קווים הנוסעים ברחבי העיר. הקו שיעבור לראשונה בשכונה הוא קו 12 שנחשב לקו מאסף של אור עקיבא ועובר בתחנות רבות ברחבי העיר.

בחברת קווים פרסמו השבוע את המסלול המחודש של הקו שיחל לפעול ב-1.12.2023. 

קו 12 היוצא מאזור תעשייה צפוני לכיוון שכונת נוף ים:

תחנות עצירה שתבוטלנה:
40027 ← שדרות דוד המלך/השיקמה
41943 ← שדרות דוד המלך/מרכבות.

תחנות עצירה חדשות:
43841 ← שדרות דוד המלך/פרדס רימונים
43839 ← שדרות דוד המלך/הדודאים
43834 ← שדרות דוד המלך/חבצלת השרון
43843 ← שדרות דוד המלך/השקמה.

קו 12 היוצא משכונת נוף ים בכיוון אזור תעשייה צפוני:

תחנות עצירה חדשות:
43833 ← שדרות דוד המלך/חבצלת השרון
43837 ← שדרות דוד המלך/הדודאים
43840 ← שדרות דוד המלך/פרדס רימונים
43842 ← שדרות דוד המלך.

תדירות נסיעת קו 12 באור עקיבא, היא בימים א'-ה', בין השעות 05:30-22:30, וכן בימי שישי ומוצ"ש, כאשר בממוצע ייסעו שלושה אוטובוסים במהלך שעה לכל כיוון. מידע נוסף לרבות זמני נסיעות לקו וכן מסלול נסיעה עדכני ניתן למצוא באתר החברה.

מפות נסיעת התחבורה הציבורית כפי שפרסם ראש העיר

// עדכון ראשון: 19.11.2023

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

עיריית אור עקיבא פנתה לשרי הממשלה: העניקו פטור ארנונה למגוייסים בצו 8; איך הגיב יוסיפוב שהגיש את ההצעה לפני שבועיים?

במכתב ששלח ראש העיר אלי אנקונינה אל שר האוצר ח"כ בצלאל סמוטריץ' ולשר הפנים ח"כ משה ארבל, ביקש כי הממשלה תיתן מענה לנושא קליטת משפחות המפונים בעיר באופן מיידי ומתן פטור מארנונה למילואימניקים שגויסו | המועמד לראשות העיר וחבר המועצה שמחה יוסיפוב העלה את ההצעה לסדר יום כבר לפני שבועיים: "מברך, אבל אפשר להבא להתייחס מהר יותר"

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן