בלו פריידי בחדרה: הטבות כחול לבן ב-24-25.11

קונים כחול לבן, מסייעים לעסקים המקומיים וזוכים להטבות שוות | בימים חמישי ושישי, 24-25.11 * רשימת ההטבות באתר החברה הכלכלית חדרה

המציאות הכלכלית בעקבות המלחמה ואחרי שנים של קורונה, מחייבת סדר חברתי חדש לפיו העסקים העירוניים קודמים. לא עוד רכישות באונליין ומרשתות בחו"ל, אלא חזרה לרכישות בעסקים המקומיים, השכונתיים, הקניונים וחנויות הרחוב שמשוועות לקונים, במיוחד בתקופה הזו.

החברה הכלכלית ועיריית חדרה יצאו בקול קורא לכל העסקים בעיר להעניק הנחות משמעותיות לרוכשים בסוף השבוע (חמישי-שישי) האחרון של נובמבר, ועשרות בעלי עסקים ונותני שירותים, כבר נענו ליוזמה.

דוגמא אחת להטבה ניתן לראות מחנות התכשיטים והשעונים "אורן גולד" בקניון חדרה, שמציע עד 50 אחוזי הנחה על כל תכשיטי הזהב והיהלומים. הטבה נוספת לדוגמא ניתן לראות בחנות "מחקר מחשבים", שמציעה מסך מחשב של MAG ב-459 ₪ בלבד.

"המשימה שלנו היא לחזק את העסקים המקומיים. הם מבחינתם יעניקו הטבות והנחות לקונים, ואנחנו – התושבות והתושבים, נגיע ונקנה מהם. השנה לא יהיה בלק פריידי, אלא רק כחול לבן ורק בבית", אמר ראש העיר בפועל, ניר בן חיים.

המבצעים ייערכו בימים חמישי ושישי הקרובים, 24-25.11, רשימת כל העסקים וההטבות באתר החברה הכלכלית חדרה ובדף הפייסבוק של עיריית חדרה.

אישום: עבריין סדרתי מאור עקיבא פרץ לרכב בקיסריה וגנב רכוש רב

בשעת בוקר, חנה רכב סוזוקי בחניון כורכר תיאטרון האמפי בקיסריה ● באותה עת הגיע למקום הנאשם, יחד עם אחר, כשהנאשם יצא מהרכב, ניפץ אחת השמשות ברכבו של הקורבן, פתח את הרכב ונכנס לתוכו ● באירוע נגנב ציוד רב ● הפרטים המלאים

קרא עוד »
עקוב
Notify of
guest
1 .
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymous
Anonymous
22/11/2023 17:10

שישי שבת או חמישי שישי

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן