תכננו פיגוע בתל אביב: שני נערים מאום אל פחם נעצרו עם סכינים על גופם [וידאו]

השניים ירדו מהאוטובוס באזור דרך נמיר והלכו רגלית לקרבת מקום, הניחו את תיקי בי"ס בצד, עזבו את המקום ולאחר מכן חזרו לתיקים והתחמשו בסכינים שהוציאו מתוך התיקים, תוך שהם מסליקים את הסכינים על גופם

ערנותם של שוטרי תחנת לב ת"א הובילה לסיכול פיגוע דקירה סמוך לתחנת רכבת סבידור, לאחר שעצרו שני חשודים תושבי אום אל פאחם עם סכינים על גופם. 

שוטרי מחוז ת"א פועלים בשבועות האחרונים מסביב לשעון לחיזוק תחושת הביטחון, לצד טיפול באירועי נפילות רקטות ואירועים בטחונים שונים, המצריכים תגובה מידית בשטח.

בתאריך 2.11.23 שוטרי תחנת לב ת"א שעסקו בפעילות מבצעית מוגברת, הבחינו בשני נערים שהולכים בצורה מחשידה על רחוב דרך נמיר פינת פרשת דרכים בת"א, לאור החשד ניגשו השוטרים לעבר החשודים והחלו לתשאל אותם לפשר מעשיהם באזור. במהלך הבדיקה בוצע חיפוש על שני החשודים, תושבי אום אל פאחם ונתפסו 2 סכינים על גופם של השניים שהועברו לחקירה.

חקירת האירוע הוטלה ע"י היחידה המרכזית של מחוז ת"א והשב"כ, שהחלו באיסוף ממצאים וחקירת שני החשודים. כאמור, מהחקירה עולה כי עפ"י החשד, שני החשודים תלמידי בי"ס בגיל 14, יצאו מביתם באום אל פאחם עם תיקי בי"ס בבוקר האירוע ועלו על אוטובוס לכיוון ת"א, כאשר כל אחד מהם מחזיק בתיק בי"ס סכין, במטרה לכאורה לבצע פיגוע דקירה נגד חיילים.

עוד עלה מהחקירה, כי השניים ירדו מהאוטובוס באזור דרך נמיר והלכו רגלית לקרבת מקום, הניחו את תיקי בי"ס בצד, עזבו את המקום ולאחר מכן חזרו לתיקים והתחמשו בסכינים שהוציאו מתוך התיקים, תוך שהם מסליקים את הסכינים על גופם. באותה עת, שוטרי תחנת לב ת"א שעסקו בפעילות מבצעית, הבחינו בחשודים וסיכלו את התכנון לביצוע פיגוע דקירה לכאורה.

צילום: דוברות המשטרה

שני החשודים הועברו לחקירה ביחידת ימ"ר ת"א ובשיתוף השב"כ הוטל על החקירה צו איסור פרסום שהותר היום עם פרסום הצהרת התובע. לאחר שמעצרם של החשודים הוארך מעת לעת, הוגשה היום הצהרת תובע בחשד לניסיון רצח בנסיבות של טרור ובכוונת הפרקליטות להגיש נגדם כתב אישום חמור.

קבע, סדיר, מילואים: הכירו את המשפחה מחדרה שהתגייסה למלחמה בהרכב מלא

סגן אלוף גיל כהן אחראי על מאגרי הדלק בצבא והוקפץ בבוקר השבת הארורה של ה-7 באוקטובר ●  שני בניו – קצין חי"ר בביסל"ח וחייל ביחידה מיוחדת של חיל האוויר, הוקפצו מעט אחריו ● עכשיו הוא מספר על הביקורים בעזה, ארוחת שישי בשטח והחלום לצאת למסעדה בהרכב משפחתי מלא ולחגוג את הניצחון 

קרא עוד »
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חמ"ל – הודעות חירום מידיות • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב • לקבוצת חדשות חריש
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

אחרי שנים ארוכות: עבודות שדרוג נוספות מבוצעות בימים אלה במקלטים הציבוריים באור עקיבא

בעיר ישנם כיום 23 מקלטים ציבוריים שכאלה כאשר 90% מהם הם דו שימושיים ומתחוזקים באופן קבוע | מאז פרוץ המלחמה: העירייה הקצתה תקציבים מיוחדים למקלטים הציבוריים ונעשה יישור קו עמוק ברובם

קרא עוד »

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן