לזכרו: חדר כושר להנצחת רפ"ק דן גנות נחנך בתחנת משטרת חדרה

ראש העיר אור עקיבא אלי אנקונינה אמר בטקס: "דן תמיד היה ראשון בכל משימה. היה בין הראשונים להגיע לקיבוץ בארי בשבת הארורה ושם גם נפל"

לציון יום ה-30 לנפילתו של רפ"ק דן גנות ז"ל, איש המשטרה שנפל בקרב מול מחבלים בשבת השחורה (7.10), התקיים בתחנת משטרת חדרה טקס לזכרו, וכן חניכת חדר כושר על שמו של דן.

בטקס השתתפו אמו של דן – חלי אפרת, משפחתו של דן, שוטרי וצמרת פיקוד משטרת חדרה בראשות מפקד משטרת חדרה, סנ"צ עמית פולק, אנשי מחוז חוף במשטרה, אישי ציבור, מכריו של דן ז"ל ועוד. בין המכבדים בטקס היה גם ראש עיריית אור עקיבא אלי אנקונינה, שעבד עם גנות בעת שזה היה מפקד השיטור העירוני עד חודש יוני האחרון.

ראש העיר אור עקיבא אלי אנקונינה, בני משפחתו של דן גנות ז"ל, וצוות הפיקוד בתחנת חדרה. צילומים: עיריית אור עקיבא, משטרת ישראל

אנקונינה אמר בטקס: "דן תמיד היה ראשון בכל משימה. היה בין הראשונים להגיע לקיבוץ בארי בשבת הארורה ושם גם נפל. דן היה אדם גדול, משכמו ומעלה. עבדתי איתו למעלה משנתיים בעיר. היה מאוד מוערך על ידי כל אנשי המקצוע בעירייה, אגף הביטחון, בשיטור המקומי וכמובן על ידי התושבים ובעיקר בני הנוער.

"בכל אירוע, דן היה חלק מהם. האירוע האחרון שלו – הוא יזם אותו, בקיץ שעבר בחוף בקיסריה. הוא גייס את כל בני הנוער למבצע ניקיון ענק. כך נזכור אותו, מקצועי, איש של אנשים ואהוב על כולם".

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן