תושבת אור עקיבא נעצרה בחשד שפרצה לדירה וגנבה כסף מזומן ותכשיטים

חקירת המשטרה מתמקדת בשני אירועים הקשורים לחשודה, כאשר באמתחתה שני סרטוני אבטחה הקושרים אותה לאירוע הפריצה לבית בשכונת אורות בשבת בבוקר

לאחר שהמשטרה עצרה תושבת אור עקיבא בת 40 בחשד שפרצה לדירה בעיר וגנבה מתוכה כסף מזומן ותכשיטים- מעצרה הוארך לאחר שהובאה בפני בית המשפט השלום בחדרה.
החקירה נפתחה ביום שבת עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר חשד לפריצה לדירה ברחוב דוד המלך באור עקיבא, זאת בשעות הבוקר המוקדמות, וגניבה של כסף זר בשווי מאות יורו ותכשיטים.

בתוך כך, השוטרים הגיעו למקום ופתחו בחקירה לאיתור החשוד במעשה ובין היתר נגבו עדויות ונבדקו מצלמות אבטחה במקום, בתוך זמן קצר במהלך הסריקות איתרו השוטרים חשודה עפ”י תיאור וברשותה נתפס רכוש החשוד שנגנב מאותה הדירה וכסף מזומן במטבעות יורו.

// הרכוש שנתפס. צילום: דוברות המשטרה 

“החשודה אותרה בסמוך בגין אירוע אחר, היא נחקרה, קשרה את עצמה לאירוע”, אמר העוטן המשטרתי בבית המשפט. “חומר החקירה הקיים קושר את החשודה ברמת חשד סביר ואף מעבר לכך כי היא זו שביצעה את המיוחס לה”. על פי המשטרה, יש בידיה תיעוד מצולם של חלק מהמעשים.

כלל הממצאים שהיו ברשות החשודה נתפסו והיא הובאה לחקירה בתחנת משטרת חדרה,בהתאם לממצאי החקירה ובקשת המשטרה בית המשפט השלום בחדרה האריך את מעצרה עד ליום 19.07.2022. החקירה נמשכת.

עדכון ראשון: 18.7.22, 13:09

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן