רוכב אופנוע נפצע ומטופל בזירת תאונה בכניסה לחדרה

התאונה התרחשה בצומת חרושת בכניסה לעיר ● הבוקר החל עם ממטרים פזורים אשר הפכו את הכבישים לחלקים במיוחד, שכן עד כה לא ירד כמעט גשם בסתיו

תאונת דרכים התרחשה בכביש 4, בצומת חרושת (אליאנס) כניסה לחדרה (ראשון, 12.11).
על פי עדי ראייה במקום, אדם טופל כשהוא שרוע על הכביש על ידי עוברי אורח, כשאופנועו בסמוך על הכביש.
לאחר מספר דקות של טיפולים, פונה רוכב האופנוע להמשך טיפול רפואי בבית החולים כשמצבו קל. במקום נרשמו עומסי תנועה גדולים.

הבוקר החל עם ממטרים פזורים אשר הפכו את הכבישים לחלקים במיוחד, שכן עד כה לא ירד כמעט גשם בסתיו. בנוסף, עומסי תנועה רגילים של ראשון חזרו להיות נחלת הנהגים, לאחר שבועות של האטה בתנועה באזור השרון הצפוני-תל אביב בעקבות מלחמת חרבות ברזל.

כפי שדיווחנו בסוף השבוע, היום הטמפרטורות עדיין יהיו גבוהות יחסית לעונה אך גשם מקומי צפוי בעיקר בצפון הארץ, ובמרכזה ייתכנו סופות רעמים בודדות.

במהלך שעות היום יהיה מעונן חלקית עד מעונן, ועד שעות אחר הצהריים קיים חשש קל משיטפונות בנחלי המזרח. בשעות הלילה צפוי להיות מעונן חלקית עד מעונן, וייתכן גשם מקומי – ברובו קל. ביום שני הטמפרטורות יוסיפו להיות גבוהות מהרגיל לעונה.

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

נשים עם התסמונת הזו פונות לחדר המיון ב'הלל יפה' עם תלונות על כאבים בחזה

בשבועות האחרונים מאז החלה מלחמת "חרבות ברזל" תחושות הלחץ והחרדה תופסות מקום משמעותי אצל כולנו. במרכז הרפואי הלל יפה מדווחים על עלייה במספר הנשים הפונות לחדרי המיון עם תלונות על כאבים בחזה. אחת מהן היא אתי, ששני בניה גויסו ללחימה בדרום. אתי אובחנה עם "תסמונת הלב השבור"- כשל לב זמני הנגרם כתוצאה מלחץ או מועקה נפשית חמורה. פרופ' אריאל רוגין, מנהל מערך הלב במרכז הרפואי הלל יפה: "זו הפעם הראשונה שרוב המאושפזים ביחידה לטיפול נמרץ לב הן נשים"

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן