חשד: 3 תושבי אור עקיבא תקפו אדם אחר וגרמו לו לחבלות ופציעות

בפתח הדיונים בהארכת מעצרם, נציג המשטרה ציין כי שלושת החשודים הכחישו את המיוחס להם או לא ענו על שאלות מהותיות

שלושה תושבי אור עקיבא נעצרו בחשד למעורבות בתקיפה של אדם אחר.
השלושה, שנעצרו על ידי שוטרי תחנת חדרה, הם שמעון **** (37) , שרון ****(27) ויעקב **** (24).  על פי המשטרה, ב-7.11, בשעות הלילה המאוחרות, השלושה היו מעורבים, כל אחד על פי חלקו, בתקיפת אדם אחר באור עקיבא. כתוצאה מכך נגרמו לו חבלות והוא נזקק לטיפול רפואי.

לאחר חקירה ראשונית, השלושה נכלאו ובהמשך התקיימו בבית משפט השלום בחדרה דיונים בבקשת המשטרה להאריך את מעצרם. היחידה החוקרת יחסה לחשודים עבירות  של קשירת קשר לפשע, תקיפה וחבלה ממשית ותקיפה הגורמת חבלה של ממש.

בפתח הדיונים, נציג המשטרה ציין כי שלושת החשודים הכחישו את המיוחס להם או לא ענו על שאלות מהותיות.

מהדיון בעניינם של החשודים שרון ושמעון, שנעצרו בתחילת החקירה בחלוף שעות ספורות לאחר התקרית האלימה, עולה כי האירוע התרחש במקום ציבורי ועל כן במשטרה בודקים הימצאות מצלמות במקום, לצד גביית עדות מהקורבן.

לשאלת אחד מהסנגורים האם יש קשר בין החשודים לקורבן, השיב נציג המשטרה כי הנושא נמצא בבדיקה אבל לדבריו ישנה אינדיקציה ברורה שהחשודים היו מעורבים ישירות כמבצעים באירוע.

סנגוריהם של החשודים, עורכי הדין אשרת קירמה ויניב דניאל, הלינו על כך שהמשטרה לא הטיחה בחשודים את הראיות או את שמו של הקורבן ועתרו לצמצם את ימי המעצר.

למחרת, מדיון נפרד שהתקיים בעניינו של החשוד יעקב עלה כי התקרית האלימה התרחשה בסמוך לבית עסק בבעלותו של החשוד. גם סגורו של חשוד זה, עו"ד שי לוי, הכחיש את המיוחס למרשו.

בתום הדיונים , השופטים אלכס אחטר ועידית פלד, שעיינו בחומרי החקירה ושמעו את טיעוני הצדדים, קבעו כי קיים חשד סביר והאריכו את מעצרם של החשודים במספר ימים. החקירה נמשכת.

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

יעקב נדלין ז"ל מאור עקיבא, מספר ימים לפני שנפל: "הגורל המר יהפוך לניצחון. ניצחון הטוב על הרע בעולם כולו"

מספר ימים לפני מותו שלח נדלין את "הצוואה" הבאה לחבריו לפלוגה: "פלוגה ב' אני רוצה שתדעו ושתאמינו בזה – אנחנו האנשים הנכונים במקום הנכון ובזמן הנכון. לא אפשוט את המדים עד שאחרון השבויים יחזור הביתה, תהיה החלטת הממשלה אשר תהיה"

קרא עוד »

מנהל אגף שפ"ע בעיריית חדרה תובע את חבר המועצה צ'יקו וקנין ב-200 אלף שקלים

על פי עורך דינו של בוריס קוסינובסקי – "וקנין קיבל החלטה לחסל את היקר בנכסי התובע, שמו הטוב" ● עוד נכתב: "ההחלטה התקבלה ב-29.5.23, עת הנתבע (וקנין) דרש מהתובע (קוסינובסקי) לרתום את משאבי העירייה לטובת טיפול בשטח פרטי שלנתבע יש זיקה אליו, והתובע סירב

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן