היקף מכירות של 550 מיליון שקלים: שלב ב' של 'אלמוגים באור ים' יוצא לדרך

שלב ב' של הפרויקט שהשיקה החברה יצא לדרך, עם משרד המכירות החדש בטקס קביעת מזוזה השבוע

לאחר שמסרה כ- 240 יח"ד בשכונה החדשה אור ים, חברת "אלמוגים" מתחילה בשיווק של שלב ב' של הפרויקט שצפוי לכלול 5 בניינים, מתוכם 3 בניינים בני 9 קומות ו-2 בניינים רבי קומות נוספים בני 15 קומות, סה"כ 208 יח"ד, מתוכם יוקצו  90 יח"ד במסגרת  "מחיר מופחת".

שלב ב' של הפרויקט שהשיקה החברה יצא לדרך, עם משרד המכירות החדש בטקס קביעת מזוזה השבוע.

אלמוגים אור ים הוא פרויקט המהווה בשורה חדשה והזדמנות למשפחות השואפות לאיכות חיים גבוהה. זהו פרויקט יוקרתי, בן 253 יחידות, שמוקם במתחם שבו 8 בניינים בני 5 עד 15 קומות לצד שטחי ענק ירוקים. הוא נולד על עתודת קרקע באחד האזורים המבטיחים של ישראל – בין קיסריה לאור עקיבא.

בבסיס החשיבה מאחורי תכנון הפרויקט שמהווה אחד מפרויקטי הדגל בשכונת אור הים האטרקטיבית, עומדת התפיסה שכל אחת מהדירות היא סמל להתחלה חדשה של משפחות צעירות ומשפחות ותיקות. ככזו, היא צריכה להאיר את הלב ולהרחיב את הדעת, לגרום לחיבור מידי ולחיוך של הדיירים עם הגעתם הביתה.

בהתאמה, נבנות דירות גדולות ומרווחות ובהן יושם דגש על עיצוב יוקרתי בתכנון אדריכלי פונקציונאלי ויצירתי במיוחד, ועל חומרי גלם משובחים.

טקס קביעת מזוזה שהתקיים במעמד מריו זוזל ועמי בר משיח, בעלים משותפים אלמוגים, מיכל גור, מנכ"לית אלמוגים, ליאת דנינו, משנה למנכ"ל , הנהלת החברה וצוות הפרויקט.

עקוב
Notify of
guest
1 .
Inline Feedbacks
View all comments
א
א
23/11/2023 18:43

אסור לתת להם להתקדם לשלב ב' לפני שתיקנו את הליקויים הרבים בשלב א'

המאבק במטרד הרכבים המרעישים: כמה רכבים הורדו מהכביש וכמה דוחות ניתנו בגזרת אור עקיבא וואדי ערה? [וידאו]

ממשיכים לפעול נגד מפגעי רעש מרכב מנועי: משטרת ישראל והמשרד להגנת הסביבה ערכו ביום ה' פעילות אכיפה נרחבת בוואדי ערה בכביש 2 ובכביש 4, בדגש על רכב מנועי שגורם לרעש חזק ולבהלה של הציבור; 115 כלי-רכב הורדו מהכביש

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן