חצרוני מכה פעם נוספת: הפעם אור עקיבא חוטפת בפוסט מתריס

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

חצרוני מכה פעם נוספת: הפעם אור עקיבא חוטפת בפוסט מתריס

-

מגדלור-פיד ♋אמיר חצרוני הסתבך עם תושבי אור עקיבא? פוסט חדש של האיש השנוי במחלוקת שפורסם היום ברשת החברתית – עורר זעם מחודש (כמו רוב תכניו של חצרוני).

הפעם, התייחס חצרוני לדייט אליו יצא עם תושבת אור עקיבא ממוצא קווקאזי. “לפני מספר שנים החלטתי לתת צ’אנס רומנטי לעיירות הפיתוח הכושלות ויצאתי עם רונית – בחורה קווקזית מאור עקיבא”, שיתף חצרוני. “למרות שהיא למדה בטכניון והצליחה להיכנס לג’ינס מידה 36 של קסטרו ביום רזה ולמידה 38 ביום שמן, וחרף העובדה שאור עקיבא לא הוקמה על חורבות כפר פלסתינאי פסטורלי אלא סתם על אדמת ביצות שבגרמניה היו הופכים לחזיריה אבל בישראל מילאו בעודפי ייצור אנושי מצפון אפריקה ומהקווקז – התוצאה היתה מסריחה. כששכבנו שמתי פילטר מיוחד כמו של מסיכת אב”כ, ועדיין זה לא הריח טוב. רונית הסבירה שאביה אמר שמספיק להתרחץ בחגים, ובמשפחות קווקזיות נהוג לשמוע בקול אבא – במיוחד במקרה כמו שלה שנחשבת לילדה בעייתית כי היא כבר בת 23 וחצי ועדיין לא נשואה.

“הרומן הסתיים במפח נפש, אבל נשארה לי בלב פינה חמה לקווקזים בכלל ולאור עקיבא בפרט. לכן, החלטתי לקראת ראש השנה לעשות מעשה צדקה ולהביא לעיירה הענייה והמסריחה דאודורנטים, סבון, משחת שיניים – וכל מה שבן אנוש צריך בשביל להתנקות. בתמונה תראו אותי עם חלק קטן מהדטרגנטים שקניתי. אם מישהו מאור עקיבא או מהסביבה מוכן לעזור לי במסירת הדטרגנטים לקווקזים לקראת החג– הוא יבורך ויזכה למצוות. בהזדמנות זו – אני מוסר את תנחומיי למשפחת קסטרו על מות האב שהמציא את מותג האופנה המנצח”.

 

הפוסט של חצרוני (מהפייסבוק)

מיותר לציין כי הפוסט “זכה” לתגובות רבות זועמות, ירידות אודות חצרוני וגם הרבה לייקים. “הבן אדם גמור”, כתבה אורנה. גולש אחר כתב: ” כמה שאתה עלוב נפש חצרוני לרחם עלייך”.

בתגובות לפוסט נכתבו אף מילים קשות יותר ואף קללות ונאצות כנגדו, אך הוא אינו מחק אותן שעות לאחר פרסום הפוסט.

חצרוני התפרסם בשנים האחרונות בעקבות שורת שערוריות וביטויים בעיתיים מאוד (בלשון המעטה). בין היתר הגיב בתוכנית טלוויזיה מרואיין אחר בפאנל ואמר לו: “שום דבר רע לא היה קורה אם ההורים שלך היו נשארים במרוקו, ונרקבים שמה”. אמירה זו עוררה זעזוע ושאת נפש. מאז התפרסם בעקבות שורה של ביטויים נוספים ובעיתיים.

73530cookie-checkחצרוני מכה פעם נוספת: הפעם אור עקיבא חוטפת בפוסט מתריס

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן