Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

חוסם פרסומות בנייד שלך מופעל!

גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock

תחנת מגן דוד אדום חדשה נחנכה בקיסריה | צפו בתמונות

אלי בין, מנכ"ל מד"א, אמר בטקס החניכה: "אני מקווה שלא נזדקק לתחנה החדשה, אם אך נזדקק – אנחנו כאן כדי להגיב בצורה מהירה ומקצועית"

ביום חמישי האחרון (22.2) נחנכה בטקס מיוחד תחנת מגן דוד אדום החדשה בקיסריה, בנוכחות ראש המועצה האזורית חוף הכרמל אסיף איזק, מנכ”ל החברה לפיתוח קיסריה מיכאל כרסנטי, ראשי הוועד המקומי של קיסריה מושיק סגל וליאור בר, מנכ”ל מד”א אלי בין, מנכ”לית אגודת ידידי מד”א בישראל אורלי אריאל, עובדי ומתנדבי מד”א ומכובדים נוספים.

המבנה החדש שנחנך נבנה בשיתוף פעולה של המועצה המקומית חוף הכרמל, החברה לפיתוח קיסריה והוועד המקומי של קיסריה וישמש את עשרות עובדי ומתנדבי מד”א בקיסריה על מנת לשפר את המענה הרפואי לתושבי המועצה והיישובים בסביבה, ולקצר את זמן ההגעה במקרי חירום רפואיים.

רב היישוב קיסריה אליעזר שמולביץ, בקביעת המזוזה. צילומים: אלירן אביטל

במהלך הטקס גזרו המשתתפים סרט בכניסה למבנה, קבעו מזוזה בפתח הדלת במעמד רב היישוב אליעזר שמולביץ’ והוענקה תעודת הוקרה לחובשת בכירה מתנדבת מד”א ענת ציפקין שמפעילה אמבולנס קהילתי של מד”א בקיסריה ומוזנקת לקריאות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

נוכח התחממות הגזרה הצפונית וכחלק מההערכות של מד”א נקראו תושבי קיסריה להצטרף לפרויקט “מגן” של מד”א ולשמש כצוות החירום הרפואי היישובי במטרתה להעניק סיוע ראשוני בקהילה באירוע משמעותי בו לא יהיו דרכי גישה ליישוב.

מנכ”לית אגודת ידידי מד”א בישראל, אורלי אריאל שהנחתה את הטקס פתחה בדברים: “ארגון מגן דוד אדום נלחם על חיי האזרחים כאן בישראל כבר 93 שנה, צוותי מד”א הם חלק מהקהילות המקומיות בכל רחבי הארץ ובקיסריה בפרט, דבר שמאפשר להם להגיע באופן מידי לזירות אירוע. לחנוכת התחנה כאן בקיסריה, שותפים אנשים שמכירים בצורך ובחשיבות של מתן מענה מידי במקרה חירום רפואי ואין לי ספק שהתחנה תענה על הצורך הזה”.

ראשי הועד המקומי, מושיק סגל וליאור בר: “הוועד המקומי שמח ומתרגש על הקמת נקודת הזנק מד”א בקיסריה. הוועד מודה לכל הנושאים במלאכה שאפשרו זאת: מנכ”ל מד”א אלי בין, והצוות הנפלא שלו, הנהלת החפ”ק בראשות מיכאל קרסנטי, ראש המועצה אסיף איזק שדחף ללא ליאות להקמת התחנה, וכלת השמחה, תושבת היישוב, ומפעילת האמבולנס, ענת ציפקין, הוגת הרעיון. תודה לכולם, ונקווה שהאמבולנס וצוותו ישמשו את תושבי הישוב ללידות, ובשורות טובות בלבד”.

מיכאל כרסנטי, מנכ”ל החברה לפיתוח קיסריה, ציין: “במסגרת שיפור השירות לתושבים והדאגה לבריאות הקהילה חנכנו בסוף השבוע נקודת ההזנקה החדשה של מד”א. התחנה החדשה מאושיית באמבולנס, ובצוות רפואי מקצועי והיא תעניק מענה ראשוני ומציל חיים לתושבי היישוב. בהזדמנות זו אני מבקש להודות לכל מי שתרם את חלקו לקידום הפרויקט החשוב הזה ולהזמין את הציבור להתנדב בתחנה ולסייע בהצלת חיים”.

אסיף איזק, ראש המועצה האזורית חוף הכרמל: “כחלק מתפיסת הביטחון והבטיחות שלנו, פעלנו יחד עם השותפים במד”א, בחפ”ק ובוועד התושבים, להקמה של תחנת מד”א בקיסריה – תחנה שמשלימה את פריסת התחנות לאורכה של חוף הכרמל, לצד תחנות עתלית בצפון ומיר”ב במרכז המועצה. זמן התגובה לקריאה בחוף הכרמל קוצר משמעותית, ומדובר בהצלת חיים של ממש.”

אלי בין, מנכ”ל מד”א: “בבוקר השביעי לאוקטובר עברנו דקות ארוכות של קבלת החלטות קשות וכל החלטה הייתה בעלת חשיבות בהצלת חיים. עמדנו בפני אתגרים רבים של כבישים סגורים, ירי חי וסכנות רבות בדרך אל הפצועים. מחכים לנו אתגרים רבים גם בהמשך, אך אנחנו מכינים את מערך מד”א כדי לקדם פני רעה. הדברים הללו מחייבים אותנו למשאבים רבים וחזקים, אנחנו מכינים את הארגון יום ולילה לכל תרחיש קיצון, גם באזור הצפון על מנת להעניק לאזרחים מענה רפואי איכותי. אני מקווה שלא נזדקק לתחנה החדשה, אם אך נזדקק – אנחנו כאן כדי להגיב בצורה מהירה ומקצועית. אני מודה לראש המועצה, למנכ”ל החברה לפיתוח קיסריה, לראשי הוועד ולכל השותפים בדבר על קידום הקמת התחנה הזו.”

מה אתם חושבים?

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ”ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן