רוכבת אופניים חשמליים פרצה לתוך צומת בחדרה ועברה באדום: “היא ניסתה להתאבד?”

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

רוכבת אופניים חשמליים פרצה לתוך צומת בחדרה ועברה באדום: “היא ניסתה להתאבד?”

רוכבת אופניים נוסעת באדום בצומת בחדרה

הצטרפו אלינו

מגדלור ניוז – מבזקים

ארכיון כתבות
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
הרוכבת שתועדה על ידי מצלמת הרכב || צילום מסך: פייסבוק

הוא עמד ברמזור אדום בצומת בחדרה. הרמזור התחלף לירוק, הוא החל בנסיעה, ופתאום רוכבת אופניים חשמליים צצה משמאל, כשהיא רוכבת ברמזור אדום על הכביש. כמעט תאונה. מכירים את הסיטואציה?

זה מה שחווה נהג בחדרה השבוע באחד הצמתים בעיר. “בחורה/נערה/גברת שחצתה את צומת הרכבת באור אדום וללא הניד עפעף, רוצה להתאבד?”, כתב כותב הפוסט. “בבקשה אל תקחי אותי איתך … ואם מישהוא במשפחה מזהה אותה קחו לה בבקשה את האופנים. שימו לב לי ירוק מלא מתחיל נסיעה בזהירות והיא פתאום צצה משום מקום ללא קסדה ואפילו לא הזיז לה, מזל שלא התפרצתי לצומת הסיומת היתה אחרת… רכבו בזהירות בבקשה”. בסרטון מצלמת הרכב נראית הנערה חוצה את הצומת באור אדום, כאשר הרמזור של נהג הרכב הופך לירוק.

רק לפני כשבוע נפצע רוכב אופניים בחדרה באורח קשה במהלך רכיבה ברחוב אהרון אהרונסון בעיר. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי”ח הלל יפה צעיר בן 18 במצב קשה עם חבלת ראש כשהוא מורדם ומונשם.

לפני כחודש וחצי פרסמנו כי במהלך בדיקה שנערכה בחדרה נצפו 96 רוכבים, מתוכם 25 רוכבות ו-71 רוכבים, כאשר 42% מהרוכבים רכבו על המדרכה בניגוד לחוק. 11% מהרוכבים הרכיבו נוסע נוסף, 64% מהרוכבים לא חבשו קסדה, 58% מהרוכבים לא צייתו לתמרורים ורמזורים. בכל המקומות בהם נעשו תצפיות לא נצפו שבילי אופניים. אחוזים דומים ואף גבוהים יותר נרשמו ביישובים אור עקיבא ובנימינה-גבעת עדה.

בחודש מאי האחרון פרסמנו כי פרקליטות מחוז חיפה- פלילי הגישה לבית המשפט השלום לתעבורה בחדרה כתב אישום תקדמי  בגין גרם מוות ברשלנות  נגד נהג אופניים חשמליים שפגע בהולך רגל במעבר חציה.

בחודש אפריל כתב סער סוקולוב על הסכנות האורבות לרוכבי האופניים החשמליים בחדרה. לדבריו, בחדרה אין כמעט שבילי אופניים ורוכבי אופניים חשמליים, שגם ככה הפכו ל’מוקצה’ נאלצים לרדת לכביש – לסכן את עצמם ואת משתמשי הדרך. מה נותר לעשות? לטור המלא – ליחצו כאן. 

צפו בסרטון ממצלמת הרכב של הנהג בחדרה – והתפרצותה של רוכבת האופניים לצומת (צילום: יוסי בוזגלו) >>

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>