תאונת דרכים בחדרה בעקבותיה נפצע נער כבן 13 פצעים קלים: צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו בשעות הצהריים (שני, 15.4) סיוע רפואי ראשוני להולך רגל, שלדברי עוברי אורח נפגע מרכב ברחוב חטיבת הנחל בחדרה. מצבו הוגדר קל.
צילום: איחוד הצלה סניף חדרה
גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
תאונת דרכים בחדרה בעקבותיה נפצע נער כבן 13 פצעים קלים: צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו בשעות הצהריים (שני, 15.4) סיוע רפואי ראשוני להולך רגל, שלדברי עוברי אורח נפגע מרכב ברחוב חטיבת הנחל בחדרה. מצבו הוגדר קל.
צילום: איחוד הצלה סניף חדרה