בלעדי || מסמכים רגישים של אגף החינוך באור עקיבא חשופים לכל

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

בלעדי || מסמכים רגישים של אגף החינוך באור עקיבא חשופים לכל

-

מגדלור-פיד ♋צפו בסרטון


תושב אור עקיבא נדהם לגלות בשבוע שעבר, בעת היה באחד המחלקות של העירייה במתחם בית ספר רוטשילד הישן, כי מאות מסמכים של אגף החינוך בעיר מהשנים הקודמות, מונחים באין מפריע במרחב הציבורי – לכל דורש וחשופים לעוברים ושבים.

המסמכים, נמצאו בתוך קרטונים אבל לא רק. היו גם כאלה באוויר הפתוח. אלה כללו פרטים חסויים, צילומים של תעודות זהות, בקשות למלגות ופרטים אישיים נוספים אשר ככל הנראה היו מיועדים לגריסה ומצאו את עצמם מונחים למרגלות אחד הבניינים במתחם.

כך למשל, מעיון במסמכים, אשר היו מונחים חלקם בקרטונים או בתיקיות, נמצאו כאלה המבקשים לבטל רישום לשנת לימודים. במסמך משנת 2011 (שנת תשע”ב) נמצאו שם הילד המלא, מספר תעודת הזהות שלו, תאריך הלידה (2007) כתובת מגורים מדויקת, צילום תעודת הזהות של אב הילד, הסכם שכירת דירה והכל בחתימת אורלי בוסידון, מנהלת מדור גני הילדים בעירייה.

במסמך אחר מיוני 2011 המבקש לבטל הרשמה לגן ילדים בעיר, נמצאת שם הילדה, מקום מגוריה (פרדס חנה), מספר זהות, תאריך לידה וצילום תעודת זהות של האם.

בארגזים היו מונחים עוד מסמכים רבים כולל בקשות למלגה ודפים נוספים, שלא נפתחו על ידינו תוך רצון לשמור עד כמה שניתן על צנעת הפרט.

כזכור, מקרה דומה, ושוב במעורבות אגף החינוך, התרחש בשנת 2008, אז מצא כתב “מגדלור ניוז” איתי טטרו (אז במקומון “גפן”), מסמכים שהושלכו פשוט לפח זבל גדול סמוך לתיכון עתידים בעיר. חשיפה זו עשתה רעש בעיר אך לא חזרה על עצמה מאז.

מגדלור-ניוז דיווח לעיריית אור עקיבא על הקרטונים המונחים כך באין מפריע. כעבור כשעה עודכנה מערכת המקומון כי “הנושא טופל”.

 

77060cookie-checkבלעדי || מסמכים רגישים של אגף החינוך באור עקיבא חשופים לכל

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן