פרדס חנה-כרכור: הצצה ראשונה לקולנוע החדש "סינמה בפרדס"

כ-400 תושבים יצפו הערב בהקרנת הבכורה של "סינמה בפרדס" עם הסרט "בחורים טובים" במרכז אמנויות הבמה ע"ש משה מאיר, מתנ"ס פרדס חנה כרכור.

שיתוף הפעולה התרבותי קהילתי שהובילו המועצה והמתנ"ס בשיתוף מפעל הפיס יאפשרו עתה לתושבי המושבה לצפות בסרטים איכותיים ומרתקים במחירים מסובסדים.

באולם הותקנה מערכת סראונד חדשה ומקרן DCP שנרכשו בהשקעה של כ- 350 אלף ש"ח שהופכים את היכל התרבות לקולנוע של ממש ומאפשרים לכם התושבים קולנוע איכותי ליד הבית. במהלך החודש תפורסם התכנייה המלאה לסרטים, כרטיסים ניתן לרכוש דרך אתר המתנ"ס ◾

בית הקולנוע החדש של פרדס חנה כרכור (דוברות המועצה)

"יס" נפרדת ממתחמי הקולנוע "יס פלאנט"; מה יעלה בגורל המתחם במול זכרון?

אתם באים לסרט ב… פלאנט במול זכרון? כך כנראה תצטרכו לומר בקרוב כשתרצו לצאת לבילוי ולצפות בסרט קולנוע. האתר "כלכליסט" מדווח היום (רביעי, 7.12) כי חברת "YES" נפרדת משיתוף הפעולה שהיה בינה לבין תיאטראות ישראל ובתי הקולנוע של הרשת לא ייקראו יותר yesPLANET אלא PLANET. זאת עד שיימצא נותן חסות חדש לחברה. להמשך הידיעה >>

.

זה הקולנוע באזור זכרון יעקב שהשתדרג בעלות של 350 אלף שקלים

‏כ-400 איש נכחו בשבוע שעבר (ב') באירוע ‏קת מערכת הקולנוע החדשה של אולם ‏התרבות "מוזה" שבחוף הכרמל, אשר נרכשה בסיוע ‏"מפעל הפיס" ובהשקעה של כ-350 אלף שקלים. אל ‏מקרנת הסרטים החדשה מתלווה גם מערכת סאונד חדשה ‏ומשודרגת, אשר יקנו לצופות והצופים חוויית צפייה.
‏"אנחנו חולמים על המקרנה הזו מיום ש"מוזה" ‏‏הוקם. זה היה חלום, והנה זה קרה", אמרה מנהלת ‏היכל התרבות, סמדר לוין. "תודה גדולה לשותפינו ‏היקרים במפעל הפיס, וכמובן למועצה האזורית ‏חוף הכרמל, אסיף, רפי – שבלי הסיוע שלהם ‏והרוח הגבית שהם מעניקים לנו, כל זה לא יכול ‏היה לקרות. להמשך הידיעה >>

.

.

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

סגיב כהן מפרדס חנה-כרכור בשני שירים חדשים – עם משפחות החטופים ועם אביבה אבידן: "זו מלחמת אין ברירה שלא בחרנו בה" (וידאו)

"גיבור של מלחמה" הוא טקסט מפלח את הלב, של הורים ששולחים את בנם למלחמה ביודעין שהוא עלול לההרג | כהן: "הפחד ממה שיקרה והאכזבה ממה שקרה מתכנסים לכדי תפילת תחנונים לאל"

קרא עוד »
דילוג לתוכן