|בחירות בחדרה| יוזמה: “לבחון את הפיכת אזור התעשייה למתחם חיי לילה”

|בחירות בחדרה| יוזמה: “לבחון את הפיכת אזור התעשייה למתחם חיי לילה”

-

מגדלור-פיד ♋“צריך לדאוג שיהיו בחדרה אצטדיון ראוי, בריכה עירונית, מגרשי טניס, ותשתית להשכלה אקדמית. אני מתכוון לקדם לפחות חלק מהנושאים הללו בקדנציה הנוכחית, ולסייע גם בפיתוח תרבות פנאי לצעירים בחדרה”. כך אמר יו”ר סיעת “העיר של כולנו” ניר בן חיים בחוג בית בהשתתפות בני נוער מהעיר בימים האחרונים. “הילדות שלי יוצאות לערים אחרות כדי לבלות ואני כאבא מתקשה להירדם בלילות עד שישובו. זה לא חייב להיות כך”, ציין עוד.

הסיעה החלה בסדרת חוגי בית מיוחדים לקהל הצעירים החדרתי. בכנס ביום רביעי שעבר העלו בני הנוער את הנושאים החשובים לצעירים ושמעו סקירה מיוחדת מיו”ר הרשימה על האתגרים למען הצעירים בחדרה.

אזור התעשייה בחדרה

בן חיים, חשף בפני הצעירים, את תוכניתו לפתח את אזור התעשייה בחדרה ולאפשר הפעלה של מרכזי תרבות, בילוי ופנאי לצעירים. “הפיכת אזור התעשייה לדו שימושי תביא בשורה גדולה לצעירי חדרה ותוכל גם לסייע בכלכלה ובתעסוקה בעיר. יש מודלים מוצלחים בארץ כמו שוק מחנה יהודה ובכוונתי אחרי הבחירות לקדם את הנושא ולדאוג שתיבחן האפשרות המעשית לביצועו”.

בן חיים האיץ בצעירים לא לוותר על זכותם וחובתם הדמוקרטית להצביע ואמר, “בעידן שבו צעירים רבים לא מעורבים בפוליטיקה מחוסר אמון במערכות השלטון, מחובתינו להראות דוגמא אישית ולהוביל אותם לשותפות ומעורבות משמעותית. בני הנוער שייקחו אחריות היום הם מנהיגי הציבור של מחר ויוכלו לזקוף לזכותם את השינוי ותנופת העשייה שתקדם את חדרה למקום של עיר מובילה ואטרקטיבית לצעירים”.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן