|בחירות בחדרה| יוזמה: “לבחון את הפיכת אזור התעשייה למתחם חיי לילה”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

|בחירות בחדרה| יוזמה: “לבחון את הפיכת אזור התעשייה למתחם חיי לילה”

-

מגדלור-פיד ♋“צריך לדאוג שיהיו בחדרה אצטדיון ראוי, בריכה עירונית, מגרשי טניס, ותשתית להשכלה אקדמית. אני מתכוון לקדם לפחות חלק מהנושאים הללו בקדנציה הנוכחית, ולסייע גם בפיתוח תרבות פנאי לצעירים בחדרה”. כך אמר יו”ר סיעת “העיר של כולנו” ניר בן חיים בחוג בית בהשתתפות בני נוער מהעיר בימים האחרונים. “הילדות שלי יוצאות לערים אחרות כדי לבלות ואני כאבא מתקשה להירדם בלילות עד שישובו. זה לא חייב להיות כך”, ציין עוד.

הסיעה החלה בסדרת חוגי בית מיוחדים לקהל הצעירים החדרתי. בכנס ביום רביעי שעבר העלו בני הנוער את הנושאים החשובים לצעירים ושמעו סקירה מיוחדת מיו”ר הרשימה על האתגרים למען הצעירים בחדרה.

אזור התעשייה בחדרה
עוד במגדלור ניוז >>
קשה ומצער: אדם נמצא ללא רוח חיים בכניסה למגרש הטניס בפרדס חנה
רמי לוי קפץ לביקור באור עקיבא – כדי להכין את השטח למועד פתיחת הסניף
מגדלור ניוזים – עדכונים מכל האזור מסביב לשעון

 

בן חיים, חשף בפני הצעירים, את תוכניתו לפתח את אזור התעשייה בחדרה ולאפשר הפעלה של מרכזי תרבות, בילוי ופנאי לצעירים. “הפיכת אזור התעשייה לדו שימושי תביא בשורה גדולה לצעירי חדרה ותוכל גם לסייע בכלכלה ובתעסוקה בעיר. יש מודלים מוצלחים בארץ כמו שוק מחנה יהודה ובכוונתי אחרי הבחירות לקדם את הנושא ולדאוג שתיבחן האפשרות המעשית לביצועו”.

בן חיים האיץ בצעירים לא לוותר על זכותם וחובתם הדמוקרטית להצביע ואמר, “בעידן שבו צעירים רבים לא מעורבים בפוליטיקה מחוסר אמון במערכות השלטון, מחובתינו להראות דוגמא אישית ולהוביל אותם לשותפות ומעורבות משמעותית. בני הנוער שייקחו אחריות היום הם מנהיגי הציבור של מחר ויוכלו לזקוף לזכותם את השינוי ותנופת העשייה שתקדם את חדרה למקום של עיר מובילה ואטרקטיבית לצעירים”.

201460cookie-check|בחירות בחדרה| יוזמה: “לבחון את הפיכת אזור התעשייה למתחם חיי לילה”

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

 

דילוג לתוכן