מבית

מבית

יפוצה במאות אלפי שקלים: חזר מדייט ליד חדרה, התנגש עם המכונית בחזיר בר וסיים בבית חולים

בני זוג מעמק חפר יצאו לדייט כאן באיזור אך כשהחזיר האיש את האישה הביתה - התנגשו בחזיר בר שחצה את הכביש עם להקתו והגיעו לבית חולים. הגבר תבע את חברת הביטוח והגיע עמה לפשרה מעניינת

בני זוג מעמק חפר שבו מדייט, התנגשו בחזיר ונחבלו. לאחר מאבק משפטי הושגה פשרה מול חברת הביטוח ‘מנורה’ על סך של 165 אלף שקלים.  חקלאי (43) ממושב בעמק חפר, יצא לדייט באחד ממקומות הבילוי שבעמק, אך סיים את הערב מלא התקווה – בבית החולים. בתום המפגש, הסיע הגבר את בת זוגו לביתה, ולפתע, חלפה מול המכונית ובסמוך לאחד מעיקולי הכביש – להקת חזירי בר.

יעניין אותך גם:
פצוע צוק איתן הציע לחברתו נישואין על ארובת תחנת הכוח חדרה [📹]
מטורף: הילד חצה ברמזור אדום, האם קפצה ונשכבה עליו במטרה למנוע את דריסתו [רחבי הרשת]

לרוע מזלם של המעורבים, לא הספיק הנהג לבלום, התנגש בעוצמה רבה באחד מהחזירים – נפגע בצווארו ובגבו ורכבו נהרס כליל (טוטאל לוס). כתוצאה מהתאונה הוזנק אמבולנס למקום אשר פינה את הנהג ואת הנוסעת לבית החולים, שם אובחן הנהג כעם חבלות בצוואר ומבלטי דיסק.

לאחר התאונה, פנה הגבר לעוה”ד אדיר שויגמן ממשרד עורכי הדין אונגר שויגמן, וביקש לתבוע את חברת ביטוח ‘מנורה’ שביטחה את רכבו בביטוח חובה שכן מדובר בתאונת דרכים לכל דבר. במסגרת התביעה מונה מומחה רפואי שבדק את הנהג וקבע לו אחוזי נכות – על בסיסם הגיעו הצדדים לפשרה לפיה יפוצה התובע ב-165 אלף שקלים, ויסיר את תביעתו.

עו”ד אדיר שויגמן. צילום: עצמי, יח”צ
84091cookie-checkיפוצה במאות אלפי שקלים: חזר מדייט ליד חדרה, התנגש עם המכונית בחזיר בר וסיים בבית חולים

דילוג לתוכן