ובמקרה נוסף באזור הלילה, בשעה 21:38 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב שרון על פצוע מאירוע אלימות בחוף מכמורת. חובשים ופאראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי”ח הלל יפה גבר בן 48 במצב קשה בהכרה עם פציעה חודרת.
גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
ובמקרה נוסף באזור הלילה, בשעה 21:38 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב שרון על פצוע מאירוע אלימות בחוף מכמורת. חובשים ופאראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי”ח הלל יפה גבר בן 48 במצב קשה בהכרה עם פציעה חודרת.