הפעיל החברתי ידידיה בן שימול נכנס לפוליטיקה בפרדס חנה: "צריך לעשות הכי טוב"

בן שימול, שהקים לאחרונה מיזם מצליח למלחמה ביוקר המחייה באמצעות הורדת מחיר הפירות והירקות, רוכב כעת על גלי המומנטום והודיע כי יתמודד למועצה בבחירות הקרובות. "פרדס חנה כרכור צריכה רוח צעירה יותר. אנחנו צריכים יותר להט ודחף לשינוי ורצון לקדם דברים"

בחירות 2023

הבחירות לרשויות המקומיות הולכות ומתקרבות, ורשימת המועמדים למועצת פרדס חנה כרכור ממשיכה להתרחב. החודש הודיע הפעיל החברתי ידידיה בן שימול, כי יתמודד על מקום במועצה בבחירות הקרובות.

מאז שחרורו לפני כשלוש שנים וחצי משירות צבאי כסמ"פ בגולני, עושה בן שימול לא מעט בכל הנוגע לעשייה חברתית וציבורית. בכלל זה הוא הקים ומנהל עמותה חברתית בשם 'חסדי אביעד' להשאלת ציוד לאירועים, המונה כיום 11 סניפים ברחבי הארץ, וכן הקים שני סניפי תנועת נוער – אחד מהם בכרכור, ואת ליגת קהילות הכדורסל במושבה.

עם זאת, הטיימינג של פרסום ההתמודדות אינו מקרי, ומגיע זמן קצר לאחר המיזם המצליח שהקים בן שימול למלחמה ביוקר המחיה. במסגרת זו, כפי שפרסמנו ב'מגדלור ניוז', הוביל בן שימול כוח קנייה של צרכנים תוך העברת מסר ברור שאין בכוונתם לקנות מוצרים יקרים מדי. עם התוצאות – כ-4,000 איש השותפים למיזם בפרדס חנה כרכור הרוכשים סחורה איכותית במחירים הוגנים – קשה להתווכח.

כשהוא רוכב על גלי ההצלחה של המיזם, החליט כאמור בן שימול, בן 27, נשוי פלוס 1, לעשות קפיצת מדרגה נוספת ולהיכנס לפוליטיקה. "אני מאמין שצריך לעשות הכי טוב, כמה שיותר בשביל האחר. מאמין בעולם חברתי וטוב. מאמין שחינוך הוא דרך חיים – הפורמלי והבלתי פורמלי", כתב בפוסט שפרסם.

ידידיה בן שימול

עוד הוסיף כי "אני מאמין שקהילה חזקה חייבת לדאוג לרווחה לתושבים שקצת יותר קשה להם; מאמין ששליחי ציבור צריכים לעשות הכל בכדי להיות זמינים ולהנגיש את השירותים לתושב, אבל מעל הכל – מאמין באנשים. כשנדע להיעזר נכון אחד בשני נוכל להצמיח ולצמוח. לדעתי, פרדס חנה כרכור צריכה רוח צעירה יותר. אנו צריכים יותר להט ודחף לשינוי ורצון לקדם דברים".

יש לציין כי בן שימול טרם החליט סופית אם להתמודד על מקום במועצת פרדס חנה כרכור או להגדיל ולרוץ לראשות המועצה. "יש עוד זמן עד הגשת הרשימות וההחלטה, ובינתיים אני עובד במרץ בכל המישורים", עדכן בן שימול בשיחה עם 'מגדלור ניוז'. "הנטייה כרגע היא להתמודד על מקום במועצה, אבל הכל עדיין פתוח".

זו האנדרטה הייחודית של האמן מפרדס חנה לזכר נופלי 'חרבות ברזל'

האמן גבריאל רענן מפרדס חנה כרכור מעוניין לבנות אנדרטה מיוחדת מידיות של כדים עתיקים, שייצרו ספירלה שתסמל תנועה והמשכיות לצד הכאב | בראיון הוא מסביר מה הניע אותו לפעולה, הרצון לאתר תורם שיאפשר לו להביא את היצירה לידי ביטוי בצורה מיטבית, ומבהיר: "חשוב לי שבני משפחות הנופלים יוכלו לבקר באנדרטה ולמצוא בה סוג של נחמה"

קרא עוד »
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
2 .
Inline Feedbacks
View all comments
אורחת
אורחת
31/08/2023 14:14

כתבתם שהוא מועמד מטעם הציונות הדתית?

Anonymous
Anonymous
24/08/2023 18:46

לך על זה ידידיה

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן