מהומה פרצה הבוקר (שלישי) בבית החולים “שמיר אסף הרופא”. לאחר שמאושפזת נפטרה ממחלת הקורונה, פרצה במקום התפרעות מצד בני משפחתה והופנתה אלימות כלפי הצוות הרפואי. משטרה הוזעקה למקום
גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
מהומה פרצה הבוקר (שלישי) בבית החולים “שמיר אסף הרופא”. לאחר שמאושפזת נפטרה ממחלת הקורונה, פרצה במקום התפרעות מצד בני משפחתה והופנתה אלימות כלפי הצוות הרפואי. משטרה הוזעקה למקום