מבית

מבית

איך תגנו על עצמכם מהקורונה? אולי האפליקציה הזו תעזור לכם

חוקרים מאוניברסיטת אריזונה גילו כי בסמארטפונים ישנם פי 10 יותר חיידקים ממושב האסלה || בתקופת הקורונה, האפליקציה הזו יכולה להזכיר לכם לנקות את הטלפונים שלכם

מחקרים מראים כי הסמארטפונים האהובים עלינו מזוהמים בכמות נכבדת של חיידקים. ומי האשם העיקרי בחגיגת החיידקים? אנחנו, או ליתר דיוק – הידיים שלנו. על פי סקרים שנערכו בשנים האחרונות, עולה כי אנו בודקים את הטלפון שלנו עשרות פעמים ביום ואולי אף מאות.

במחקר שנעשה בשנים האחרונות עולה כי ישנם יותר מ-17 אלף חיידקים בטלפונים סלולריים של תלמידי תיכון. חוקרים מאוניברסיטת אריזונה גילו כי בסמארטפונים ישנם פי 10 יותר חיידקים ממושב האסלה.

לכך, תצרפו את ההתמודדות הבינלאומית עם נגיף הקורונה, ותקבלו צורך דחוף בניקיון לא רק של הידיים שלנו והסביבה שלנו, עאלא גם של הטלפון הנייד שלנו. לכאן מצטרפת אפליקציה חדשה בשם Clean Me, אפליקציית תזכורות קלה לשימוש. Clean Me תזכיר לכם לנקות את הטלפון שלכם לעתים קרובות יותר.

Clean Me זמינה להורדה בגוגל פליי, והיא פועלת ללא מטרות רווח. מפתחת האפליקציה אמרה היום ל”ישראל היום” כי “התמורה היחידה היא לצמצם את הסיכוי שאנחנו, החברים או בני המשפחה שלנו ידבקו בנגיף רק בגלל שאנחנו שוכחים או מתעצלים לנקות אותו”.

 

 


דילוג לתוכן