בשעה 12:39 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב שרון על גבר שנמשה מהמים כשהוא מחוסר הכרה, בחוף 50 בחדרה. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נאלצו לקבוע את מותו של גבר בן 73.
חובש בכיר במד”א ירון משיח סיפר: “כשהגענו לחוף הובילו אותנו אל הגבר ששכב על קו המים כשהוא מחוסר הכרה. הוא היה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו לבצע בו פעולות החייאה ממושכות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו במקום”.
ובאירוע אחר, בשעה 11:28 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב שרון על תאונת דרכים בין 2 כלי רכב בכביש 9 סמוך למחלף חדרה מערב. חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי”ח הלל יפה אישה בת 22 במצב בינוני עם חבלת בטן ו-2 פצועים נוספים במצב קל.