אישום: תושב אור עקיבא איים על מתווך נדל"ן מהעיר

תושב אור עקיבא בן 40 מואשם בניהול ויכוח עם הקורבן בגן ילדים, זאת על רקע סכסוך כספי, ולאחר מכן ניקב את גלגלי רכבו שחנה בסמוך. לאחר מכן שלח הנאשם הודעות וואטסאפ מאיימות לקורבן

כתב אישום הוגש נגד תושב אור עקיבא, בן 40, בגין איומים על מתווך נדל"ן מוכר בעיר.
הנאשם, אריאל א', הועמד לדין בבית משפט השלום בחדרה. מהחקירה עולה כי הנאשם השתמש בשירותי התיווך של משרד בו עובד הקורבן, כשהמשרד סייע לנאשם לשכור דירה. על רקע זה, פרץ בין הנאשם לבין בעל משרד תיווך סכסוך כספי.

על פי כתב האישום, ב-25.3 אשתקד הגיע הנאשם לגן ילדים בו שהתה בתו של הקורבן ובין השניים היה דין ודברים על החוב הכספי. על רקע זה, הגיע הקורבן לביתו והבחין כי גלגלי הרכב של בעל משרד התיווך, אשר  חנה הקורבן בסמוך לביתו מנוקבים כולם. בעקבות כך, דיווח על כך למשטרה.

באותו יום, כך על פי כתב האישום, במשך מספר שעות, איים הנאשם על הקורבן בפגיעה בו ובבעל המשרד תיווך באמצעות שליחת הודעות וואטסאפ לטלפון הנייד של הקורבן.

בין היתר ציין בהן: "גם את אבא שלך אני אז**ן, אתם מהבית לא תצאו…. עוד היום אני לא מקבל את הכסף, אני מז**ן אותך ואותו …. כדאי לענות לפני  שאבוא עם 200 איש… נראה לי שהבנת שאין לי מה להפסיד".

עוד עולה מכתב האישום, כי ב-27 במרץ, לאחר שנודע לנאשם כי הקורבן התלונן במשטרה, הוא שב ואיים עליו לפגוע בחייו ובחיי בעל משרד התיווך בהודעת וואטסאפ ששלח לקורבן. בהודעתו: "אתם תתפסו לפני שתתפוס אותו משטרה…."

בסיום חקירת המשטרה, תיק החקירה הועבר לתביעה משטרתית ולאחר בחינתה הוגש נגד הנאשם כתב אישום בגין שתי עבירות איומים.
משפטו של הנאשם צפוי להתחיל בסוף חודש ינואר 2024.

אימו של אורי לוקר ז"ל מפרדס חנה, לאחר התגייסות המונית להנצחתו: "חיממתם לי את הלב וריגשתם מאוד" [וידאו]

בשבת השחורה, 7.10.2023, נהרגו לוקר, מאור וצור ז"ל, לוחמי גדוד 51 גולני, נפלו כשפעלו להגן על יישובים וקיבוצים ישראלים בדרום | בני משפחתו יוזמים הקמת מגרש כדורגל להנצחתו והנצחת חבריו, והחלו בגיוס כספים על ידי אפיית עוגות ומכירתם

קרא עוד »
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן