אישום: תושב חדרה הפר מעצר בית, דקר ופצע אדם אחר שביקש ממנו חזרה 100 שקל

על פי האישום, נ', תושב חדרה, פגש בנאשם בכניסה לביתו וביקש ממנו כי יחזיר לו את 100 השקלים שהלווה לו בעבר ואם לא יעשה כן, יקח את אופניו בתמורה לחובו. בתגובה, הוציא הנאשם מכיס מכנסיו סכין ופצע את התושב מספר פעמים

כתב אישום הוגש נגד תושב חדרה, בן 34, בגין הפרת הוראה חוקית ופציעה כשעבריין מזויין.
הנאשם, אלברט א', נעצר על ידי שוטרי תחנת חדרה והועמד לדין בבית משפט השלום בעיר על ידי התביעה המשטרתית.

מכתב האישום עולה כי ב-20.10, סמוך ל-3 בלילה, הגיע נ' לביתה של גרושתו אשר מתגוררת בדירה שכנה לדירתו של הנאשם ברחוב החלוץ בחדרה, כשברקע היכרות קודמת בין הנאשם ל-נ'. מהחקירה עולה כי באותן נסיבות, פגש נ' בנאשם בכניסה לביתו וביקש ממנו כי יחזיר לו את 100 השקלים שהלווה לו בעבר ואם לא יעשה כן, יקח את אופניו בתמורה לחובו. בתגובה, הוציא הנאשם מכיס מכנסיו סכין ופצע את נ' 4 פעמים בגופו באמצעותה.

כתוצאה מכך, נגרם ל-נ' חתך  באורך 7 ס"מ בבית החזה, 2 חתכים בבטן וחתך בידו. בעקבות כך הוא טופל על ידי מד"א ונזקק לטיפול רפואי בבית חולים הלל יפה.

לאחר התקרית, הנאשם נמלט ממקום מעצר הבית בו אמור היה לשהות במסגרת תיק אחר ואותר רק ב – 22 באוקטובר. כתב האישום מייחס לו גם הפרת הוראה חוקית בשני מקרים נוספים ב – 19 באוקטובר וב -26 באוגוסט.

התשתית הראייתית נגד הנאשם מתבססת על עדוית שנגבו, דוחות פעולה של השוטרים, שיחה למוקד 100 ותפיסת הסכין. הנאשם הכחיש כי דקר את הקורבן והודה בהפרת מעצר בית.

לצד כתב האישום, הוגשה בקשה למעצרו של הנאשם, שמיוצג על ידי עו"ד ליעד ידין, עד תום ההליכים. מהבקשה עלוה כי בעברו 15 הרשעות קודמות בעבירות אלימות, סמים ורכוש. כמו כן, עומד ותלוי נגדו כתב אישום בעבירות רכוש שבמסגרתו, כאמור, הוא שוחרר למעצר בית.

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

"הזמן עוד ירפא את כל שברי הלב": האזינו ל"בוא הביתה", סינגל חדש לליעד אלון מפרדס חנה-כרכור

אלון מספרת: "תפסתי את הגיטרה, שבועיים וחצי לתוך המלחמה, ערב תאריך פטירתה של רחל אמנו, והתחלתי לכתוב. למחרת השיר היה מוכן, התקשרתי למתן המפיק שלי וביקשתי לבוא עכשיו. זה צו השעה הסברתי. הוא הסכים"

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן