גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני להולכת רגל (כבת 65) שלדברי עוברי אורח נפגעה מרכב ברחוב הגיבורים בחדרה.
צילום מזירת התאונה בחדרה: איחוד הצלה
נתנאל ג’אן חובש איחוד הצלה מסר: “בסיוע חובשים נוספים שהיו בסמיכות למקום הענקנו לה סיוע ראשוני בזירת התאונה. לאחר מכן היא פונתה למרכז הרפואי הלל יפה כשבשלב זה מצבה מוגדר בינוני”.
—————————————————- הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר: